Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit választanátok? Naponta...

Mit választanátok? Naponta 50.000-et kerestek vagy együtt maradtok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Kaptam egy munkalehetoseget kulfoldon, ahol naponta 50.000 ft koruli osszeget keresek. Ezen felul a szallasom es a kozlekedesem is fizetve van. Lenyegeben egy keveset koltok elelmiszerre, illetve kozmetikai szerekre es ennyi (meg egy adaf “fott etel” ebedet is kapunk a munkan)

Egy a problema. A parom szerint nem kellene honapokig tavol maradnom (ez a munka 2-3 honapos eredetileg, de most a virus miatt lehetoseg van tovabbmaradni).

En viszont Szeretnek maradni, szeretnem tovabb gyujteni a penzt.

Szeretek itt lenni, halas vagyok a munkaert es azert hogy egy ilyen rossz valsaghelyzetben mint abimen elunk, nemhogy van munkam, de egyenesen szuperul keresek es gyujthetem a penzt.

Ertem, hogy hianyzom a paromnak es nehez a tavkapcsolat, de azt o is belathatja, hogy ez egy nem minden nap adodo lehetoseg. Azt mondja, hogy o nem boldog igy, neki szuksegletei vannak.

Mit tennetek?

Hazamennetek vagy maradnatok?

25/N


2020. nov. 8. 10:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
maradnék
2020. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
A férjem 2 évig most csak hétvégente fog haza járni. Nagyon nehéz, de egyszer vége lesz és ő is úgy van mint te. Örül a munkának és lelkes. Nem mondom, hogy boldogan, de támogatom őt. Szerintem néhány hónap kibírható, maradnod kellene.
2020. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha "neki szuksegletei vannak", azt igencsak gáz így közölni, másrészt meg miért nem keres ö is valami hasonló munkát arrafelé, ha annyira hiánzol neki?

Ez, amit csinál, egyértelmüen zsarolás, én nem mennék bele, mert attól kezdve mindig ezzel jön, ha bármit is akarsz önálóan tenni!

2020. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
* önállóan
2020. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Én maradnék,ez jó pénz.Ha a pasi szeret,kibírja azt a pár hónapot.
2020. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Sztem.

Kaptál egy lehetőséget az újrakezdéshez, a tovább lépésre ,h előrebb haladj az életbe, több pénzt keress. A párod ha szeret kitart melletted. Vissza fogsz térni hozzá.

2020. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Mivel ez a munka csak átmeneti, ezért ki lehet bírni. Nem örökké így lesz. Egy komoly kapcsolat kibír pár hónapot távkapcsolatban.
2020. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Külföldön mondjuk nem forintban fizetnek, de ez ne zavarjon.

Kérdés, hogy a párom mióta a párom és milyen komoly a kapcsolat. Amúgy ő nem tud menni?

2020. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

"Azt mondja, hogy o nem boldog igy, neki szuksegletei vannak."


Na ez lett volna az a mondat, amiért azonnal, gondolkozás nélkül faképnél hagytam volna.

A szükségleteit intézze erre szakosodott hölgyeknél, vagy ha csóró, akkor ott van ötcombos Marok Marcsa! Menjen az ilyen állat a francba, az emberi kapcsolatokban - legalábbis a normálisabbakban - ennél több van!

2020. nov. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%

Nagyjából ennyit keresek úgy, hogy itthonról dolgozok, együtt a párommal, szóval nem tudom legitim módon megválaszolni.


Viszont ha nem lenne erős karrierem, akkor szerintem mennék, és összegyűjtenék egy nagyobb lakásra valót 2-3 év alatt, ezzel megalapozva hogy utána évtizedekig akár részmunkaidőben is meg lehet élni.

2020. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!