Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kylie Jenner hogy indította...

Kylie Jenner hogy indította be a sminkmárkáját? Volt háttere?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy modellkedéssel kezdte a karrierjét, de a sajat smink márkáját hogy érte el? Mi kell ennek az egésznek a beindításához?

2020. nov. 8. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem úgy, hogy a családját kb. az egész Földön ismerik és az anyja egy kőgazdag üzletasszony. Nem lehetett nehéz.
2020. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Bele született az anyagi jólétbe az egész életét realiti műsorban élte le,kiskorátol kezdve mai napig.

Így elég könnyű smink márkát alapitani ha van hozzá tőke ismertség minden és tuti voltak akik adták az ötleteket külön emberek erre stb.

A modell karierjéről az a véleményem hogy huszon évesen már több szilikon és plasztikai beavatkozás után könnyű modellkedni, sajnos torzs képet okoz ez a nò csak, és kedves első komentelőnek meg csak anyit mondanék hogy a világon azért nem mindenki ismeri òket azért michael jackson meg történelmi emberekhez ne hasonlitsuk òket akiket tényleg mindenki ismer! Én pl sokáig azt se tudtam ki a francok ők.

2020. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Mivel nagyon gazdag családból született, a szülei az álmodozó kis Kájlikának 17 éves korában rittyentettek egy kozmetikai céget.

Modell?! ... Max Instagram-modell. A nővére, Kendall tényleg komoly adottságokkal rendelkező topmodell lett. Magas, vékony, mindent megtestesít, amit a mai divatipar esztétikusnak nevez, és ez már tiniként is látszott rajta. Emiatt Kylie sokáig féltékeny volt a nővérére, a fejébe vette, hogy ő is szeretne valamiben “pioneer” lenni. Ezért feltöltette a száját, a szüleivel felhúzatott egy komplett kozmetikai céget, aminek az lett az egyik mozgatórugója, hogy ha megvásárolod ezeket a lip kiteket, te is olyan gyönyörű, dús ajkakat kreálhatsz magadnak, mint Kylie.

Kezdetben a Colourpop gyárában készültek a termékei, ezért nagyon hasonló pl. a folyékony matt rúzsok formulája az ő termékeikhez, - persze, amíg a Colourpop kb. 7 dollárért árulja ezeket a termékeket, addig Kájlika 30 dollárért ad egy lip kitet, mert a termék mellett a neve miatt is külön fizetned kell, ezért ennyivel drágább.

Az, hogy most hol gyártanak, nem tudom.

2020. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés másik felére a válasz: ebbe az iparágba név nélkül már aligha lehet beszállni úgy, hogy nyereséges legyen. Pláne magyarként. Még akkor is, ha szakképzett sztársminkes vagy, és tökéletesen képben vagy a megfelelő formulák és termékek kikísérletezésével.

Ugyanis Kylie után a celebek közül már boldog-boldogtalan rukkol elő önálló sminkmárkával. Így volt ez Rihannával, Lady Gagával, Selenával, de még a kis agyonmagasztalt, 16 éves Millie Bobby Brown-nal is.

Eddig a hírességek max gagyi celebparfümöket adtak ki, esetleg alkalmanként kollaboráltak 1-1 ismert tervezővel vagy nagy sminkes márkanévvel, mint pl. a MAC-kel, de ezek is limitált cuccok voltak.

Felfedezték azt a marketingfogást, hogy jóval többet nyerészkednének azzal, ha a produktumaikat professzionálisnak harangozzák be, és emellett még a termékek minősége is az átlagosnál jobb lenne, és így több pénzt kérhetnének mindenért.

2020. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!