Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan mit esznek az...

Most komolyan mit esznek az emberek Kylie Jenneren 154 millióan, mikor nincs rajta igazi dolog?

Figyelt kérdés

Az orra, a melle, a feneke, a szeme, a szája a haja, a körme mű. Máshol meg zsírleszívás, szerintem bordát is vetetett ki...


Ezen mit kell irigyelni? Én esküszöm nem sajnáloma pénzt se a színésznőktől, se az üzletemberektől sem, mertegdolgoznak érte. . Sőt még a prostiktól sem, de ez...

Az egész teste műanyag, amit pénzen vett.


2019. jún. 22. 15:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Meg úgy nem tett le semmit az asztalra, csak az elvakult követőkből él.
2019. jún. 22. 15:10
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Mégis ki ez az ember, akit itt köpködsz? Mit talált fel, amiről ismernem kéne?
2019. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Keress rá, ha soha nem hallottál róla!


Amúgy kylievcosmetics, ha érdekel, mit talált fel...

2019. jún. 22. 15:18
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Szóval egy senki. Akkor meg mit vergődsz itt miatta?
2019. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg lesznek emberek, addig valakik mindig követni fognak ilyen izéket. A pasik meg nyilván azért, mert ez is kitekeredve kipakolja azt, amit tud.
2019. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amit az orvosok beléje pakoltak egész pontosan.
2019. jún. 22. 15:40
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha elém raknák azt a csajt és téged, egyértelmű, hogy őt választanám. Pedig nem az esetem és a műnőket sem bírom, de amikor valaki ennyire mással foglalkozik, az nagyon szánalmas tud lenni. Ez olyan, mintha én férfiként kiakadnék, hogy mit esznek Justin Bieberen vagy valami kokszolós gyúrós emberen.
2019. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
#2-es, ő a világ legfiatalabb milliárdosa, aki egy teljesen új üzleti modellt honosított meg. Nyilván nem saját eszéből, valószínűleg túlnyomórészt az anyja áll az egész mögött, mint a többi testvére / féltestvére esetében is, de azért akkor is figyelemreméltó, amit elért. Ja, és jelenleg ő rendelkezik a világon a legtöbb követővel az Instagramon. Személy szerint tőle, mint személytől, embertől a legkevésbé sem vagyok elájulva, de közel 50 éves nőként is úgy érzem, van mit tanulni, ha nem is konkrétan tőle, de a történetéből (hogyan váljunk divatdiktátorrá egy komplett generáció számára) mindenképpen.
2019. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
#8: Vééégre egy érettebb gondolkodású nő az oldalon!
2019. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát igen, innen jön, hogy megd...tok! 🤗👏

Vegyél egy guminőt, azzal is jobban jársz!


Milyen üzleti modellt?? A tesójának nyilvánosságra hozták egy szexvidóját, majd az anyjuk indított egy show-t.

Az, hogy utána kőgazdag, meg népszerű lett mind és el tud adni pár újracsomagolt kozmetikumot tízsszereséért, mert ő Kardashian... Ez így szép lenne, ha saját erőből futatta volna ezt fel, nem azért veszik, mert ő Kylie...

2019. jún. 22. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!