Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is féltékenyek vagytok...

Ti is féltékenyek vagytok Kylie és Kendall Jennerre?

Figyelt kérdés

Mert én nagyon irigylem őket, meg a Hadid lányokat is. Nekik nem kell megdolgozni semmiért, mindent kézbe kaptak. Nem kell idegeskedniük a munka meg a pénz miatt, nem kell albérletben lakniuk, buszozniuk, unalnas órákon ülniük stb. Plusz nem szólja le őket a családjuk ha mondjuk kirívóan viselkednek mert jóformán az egész családjuk r.bancokból áll.

Ti is irigylitek őket?



2017. jún. 23. 20:38
1 2
 1/19 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Nem. Én szeretem a munkámat, és jól élek :D

Nem fogok más nők sikerére ráhányni, csak mert utálom az életemet lol.

2017. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Annyira jól biztos nem élsz mint ők.
2017. jún. 23. 20:53
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem, az anyjukat viszont dugnám.
2017. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem, de én mindegyiket meg****nám.Inkább Justin Biberre vagyok iligy.
2017. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem irigylek ilyen hót ostoba tekintetű majmokat, csak meglátom a fejét és 20 pontot zuhan az iq-m. Elképesztően sivár életük lehet az ilyeneknek, akiknek az egész életük a külsejükről szól. Plusz ilyen családfával remetének vonulnék szégyenemben.
2017. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
92%
Más világ.
2017. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem irigylem őket, hosszú távon nem tudnék ekkora reflektorfényben élni.
2017. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem irigylem r*b@ncokat, akikben minden mű, és semmit nem tettek le az asztalra, csak néha összekapnak a kamerák előtt.

Szánalmas.

Semmivel sem jobbak, mint az Éjjel Nappal Budapest-ben akárki.

2017. jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Sose hallottam róluk, ezért nem is irigylem őket.
2017. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Azt kéne írnom, hogy nem, mert a gyk-n népszerű álszent és jól hangzó válaszokat írni... De az vagyok. Nem tőlük irigylem, hanem azt irigylem, hogy nekem nem adott az a lehetőség. Ha egy családtagom megbetegszik komolyabb betegségben, a magyar egészségügyben jó eséllyel meghal, mert nincs pénzem komoly kezelésre. Ők a kisujjukból kirázzák azt az összeget, amit én nem.

Arra is irigy vagyok, hogy ők azt csinálhatják, amit akarnak. Én pedig nem. 40-50 éves koromra talán összehozok egy lakást. 25 évesen végzek az egyetemmel. Melózok látástól vakulásig. Ők annyi házat vesznek, ahányat akarnak és azt csinálnak, amit akarnak.

2017. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!