Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érzem magam felnőttnek?

Miért nem érzem magam felnőttnek?

Figyelt kérdés
Most lesz meg a 3. diplomám, férjnél vagyok évek óta, külön is élünk, saját (hitellel ugyan) házunk van és évek óta stabil állásom. Mégis mintha megragadtam volna, nem érzem magam felnőttnek. Igazából a választ is tudom, anyám elvette az egész gyerekkorom a mentális betegségével, ez nyilván nagy szerepet játszik, de sose lesz ennek vége? Soha nem leszek határozott, döntésképes felnőtt? (minden döntéstől, felelősségtől rettegek, a hiteltől is hónapokig rosszul voltam) Más is van így? Látom, ahogy nálam sokkal fiatalabbak családot alapítanak, én meg egyszerűen képtelen vagyok rá, mert soha nem érzem magam elég érettnek. Pedig vágyom rá, de nem akarok kitenni egy ilyen labilis embernek egy gyereket, mint amilyen én vagyok.
2020. nov. 13. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan érzem magam, de nekem pont hogy olyan volt az anyám, hogy ha ne kellett is ott volt és mindent ő tudott jobban, elvette a kezemből a dolgot, mert én azt úgyse tudom megcsinálni szerinte. Pedig csak egyszer kétszer kellett volna hagyni, lehet hibáztam volna, de tanultam is volna belőle és sokkal magabiztosabb, határozottabb és döntésképesebb lennék. Sajnos nekünk ezt most felnőttként kell elkezdeni megtanulni, de hajrá. Mi a legrosszabb, ami történhet, max hibázunk. A sokadik után már magabiztos leszel és sokkal jobban fogsz haladni előre.
2020. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
33 évesen 2 gyerekes anyaként egyáltalán nem érzem magam felnőttnek
2020. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem érzem annak magamat,nem tudom pontosan mi tévő legyek?

Régi osztálytársaimnak pedig már van kapcsolatuk,van akik már házasok sőt gyerekük is van,szépen haladnak az életükkel.

Én meg voltam külföldön több országban munkámból kifolyólag aztán haza jöttem és kb eddig jutottam.

22F

2020. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
38 éves vagyok férfiban, ismerős a helyzet. Nekem egy könyv segít abban, hogy másként lássam a világot, mert én is csak az egyik oldalát látom. Írj rám, ha érdekel a könyv címe.
2020. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4#Engem is érdekelne ez a könyv,nem tudok neked írni,el tudnád nekem küldeni a könyv címét? Előre is köszönöm.
2020. nov. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!