Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 4o feletti férfiak! Mit a...

4o feletti férfiak! Mit a véleményetek ha egy nő szétszórt és ügyetlen néha? Nagyon gáz ugye? És esély nincs nőként nézni rá.?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egy ilyen nő ássa el magát ha a kiszemelt pasi előtt is ilyen béna.?
2020. nov. 13. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten vonz.ha előttem ügyetlen es elesett a nő. Közben meg tudom,hogy egyedül gletteli meg festi a lakást
2020. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

hány éves vagy 15?

akk miért 40 felettiekhez intézted a kérdésed?

2020. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nekem semmi gondom ezzel,egy nő ettől még cukibb is.Na meg gyakorlással és odafigyeléssel egy adott dolog megtanulható tökéletesen.
2020. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől leszel nem nő!
2020. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

???Én csak 38 éves férfi vagyok,de:


Felháborító!Én bezzeg sose vagyok szétszórt és ügyetlen!Ja,de.

Mégis mivel foglalkozol?Cirkuszi késdobáló vagy?Esetleg tűzszerész?Akkor tényleg gáz,de ne aggódj,nem tart sokáig. :)


"És esély nincs nőként nézni rá.?"


Ez most kérdés,vagy kijelentés?(A mondatvégi írásjelek miatt.)


"Úgy értem, egy ilyen nő ássa el magát ha a kiszemelt pasi előtt is ilyen béna.?"


Főzni akartál neki,és felgyújtottad a lakását?Elgázoltad a kutyáját?Véletlenül ágyékon szúrtad egy konyhakéssel?Ezekben az esetekben látni se akarnálak többet!(Na jó,a lakás úgy ahogy belefér,van biztosításom.)

2020. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem történtek olyanok amit az 5-ös írt. 😅

Tetszik egy férfi, és amúgy is béna vagyok, de ha ott van még inkább szétszórt és figyelmetlen leszek, melóban van egyébként.

Azért tettem fel a kérdést mert én ilynekor elég szánalmasnak és gáznak érezem magam, így gondolom akkor mások is annak tartanak.

2020. nov. 13. 17:59
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és ő nem tudja, hogy tetszik nekem.
2020. nov. 13. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:

"én ilynekor elég szánalmasnak és gáznak érezem magam, így gondolom akkor mások is annak tartanak."


Hát ööö...Nem."Amiről azt hiszed,hogy mások gondolják rólad,azt valójában te gondolod saját magadról."

Az önbizalmadon nem ártana dolgozni,amúgy nem hiszem,hogy baj lenne veled.

2020. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy nagyon ilyet. Elsore edes. Aztan mintha filmet neznek. De hosszabb tavon csak azert nem kapnek agyverzest mellette, mert a vonat ele hajtana a kocsival.
2020. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt 2 kolléganőm, aki ilyen volt, mindkettő szép volt: az egyik elviselhető volt, mert racionálisan tudott gondolkodni ezen tulajdonsága mellett, és érzékeny típus volt, a másik viszont totál narcisztikus volt, így nagyon nem csíptem, hogy mellette nagy vallás-fanatikus volt úgy, hogy fura életet élt.

A kettőt átlagolva számomra elfogadható, szórakoztató egyén az ilyen, akiktől lehet tanulni a flegmább viselkedést, ha már merev az ember. (38F)

2020. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!