Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam "összeszed...

Hogyan tudnám magam "összeszedni"? Új élet, szörnyű szétszórtság!

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy 3 éve,túl vagyok egy költözésen, 16 voltam akkor. Az ország másik végére költöztem a szüleimmel,egyke gyerekként. Elszakítottak a barátaimtól,minden ismerősömtől,és borzalmasan unalmas helyre kerültem. 3 éven keresztül nem csináltam semmit. Semmi dolgom nem volt,semmire sem kellett figyelnem,barátaim nem voltak. Most 19 vagyok,és felkerültem Budapestre,Egyetem,albérlet. Már barátnőt is találtam. A gond viszont az,hogy rengeteg tennivalóm van,azt sem tudom hol áll a fejem. Bevásárlás,takarítás,beosztani a pénzem,rengeteg tanulás,telefonálni haza,barátnő stb

Mindent elfelejtek,otthon hagyok,kulcs nélkül indulok el,bérlet nélkül indulok el,pénztárca nélkül megyek vásárolni,de ami a legrosszabb,hogy elfelejtem a barátnőm névnapját,elkések a taliról,és ő pedig azt érzi,hogy egyáltalán nem figyelek rá. Most is haragszik rám per pillanat,elmond vmit,és mondjuk másnap rákérdezek,pedig tegnap elmondta.


Régen egyáltalán nem voltam ilyen,fogalmam sincs mi van velem. Utóbbi három hetem csupa szerencsétlenkedés.

Mi a fenét csináljak???

Normális válaszokat kérek!

19F


2016. szept. 28. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy lépéssel elõrébb vagy,mert felismerted a hibáidat.Mivel otthon semmi dolgod nem volt, most egyszerre rád szakadt minden, ami nagyon sok fiatalnak természtes.Bele fogsz rázódni és a problémádat oszd meg a barátnõddel,hátha segit,hogy észhez térj.
2016. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nem számítottam hasonlóan jó válaszra. Most kicsit haragszik de kiengesztelem.
2016. szept. 28. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Használj naptárt! Amibe felírod a fontosabb dolgokat. Sokan csinálják ezt. Meglepő, de férfiak is!

Másik hasznos tipp: Gondold át előre, hogy az adott napon mi mindennek kell beleférnie az idődbe. Aztán állíts fel egy sorrendet, hogy mit mi után fogsz csinálni. Így szervezettebbek lesznek a napjaid, és nem fogod azt érezni, hogy nem tudod hol áll a fejed...

Próbáld ki! :-)

2016. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj, hát mond ezeket el neki is, nem lesz ebből baj. :)

Megmondod, hogy ne haragudjon, és ne érezze azt hogy nem foglalkozol vele, mert nagyon is fontos neked. Csak az új életritmus egyelőre szétszedett és nem tudod magad rendszerezni és össze is kell szedned magad. No problemas.

2016. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!