Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben nyerhetnék?

Miben nyerhetnék?

Figyelt kérdés
Rossz évek vannak mögöttem. Sok kínlódás, szenvedés, fájdalom. És annyira szeretnék egy jó élményt. Nyerni szeretnék valamit, de nem vagyok túl jó semmiben. Még soha nem nyertem semmit, de most úgy érzem, hogy szükségem lenne rá. Vannak valamiféle versenyek uncsi embereknek?
2020. nov. 14. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs, sajnos ez egy olyan világ ahol ingyen semmi nincs. Mindenért tenni kell sokat. Türelem és akaraterő ez kell az élethez. Ritka kivétel pl lottó, azon nyerhetsz de nagyon kicsi az esély.
2020. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az, ami miatt luzernek fogod erezni magad mindig, mert muszaj nyerni, hogy jo legyen.
2020. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keres interneten valami egyszerű játékot és nyerd meg azt. Nem világrengető élmény de talán kicsit segít.
2020. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!