Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt idáig a legfeleslegese...

Mi volt idáig a legfeleslegesebb kérdés amit unalmadban írtál ki?

Figyelt kérdés

Kategóriától függetlenül.

Azt hiszem nekem ez. :D Bár nem is kérdeztem még, csak kettőt unalom miatt.



2020. nov. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután kiírom általában már feleslegesnek érzem és megbánom.
2020. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem, kinek, milyen hétfője volt. A többi kérdésem értelmes :)
2020. nov. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miert minösülnek gagyinak a nem csipkefüggönyök.


Akkoriban azon agyaltam hogy feldobnàm a szobàm csak feltünt hogy amig a (nekem mamàs unalmas)csipkefüggönyök(amit pont le akarok cserélni)dràgàk, amiket meg kineztem selyem halvanyzöld meg stb szinek pedig potom összegek.


Azert azt nem szeretném hogy pont csökkentsem a szobám szinvonalàt amikor pont szebbre akarnàm kihozni.


Ezen értetlenkedtem es elmagyaràztàk, hogy mai nap is, mint ahogy 100 évvel ezelött is ükanyáink korában még mindig a csipkefüggöny az etalon es az minösithetö csak még mindig.


Es amik nekem tetszenek azok gagyik.


Aztan lapozgattam még pàr napig a neten a függönyöket es azota is a csipke van fent még mindig és még mindig ugy érzem magam mintha a sajat ükanyàm lennék.

2020. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok

Ilyesmi tetszene es ez minösül gagyinak

[link]


Es feleslegesen irtam is ki kérdésnek és valszeg feleslegesen is valaszoltam ide :D

2020. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Dehàt nem szép??

2020. nov. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!