Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap jár le a karanténom....

Holnap jár le a karanténom. Merjek találkozni a párommal?

Figyelt kérdés
Elkaptam a koronavírust. Október 29.-e óta vannak tüneteim de csak a november 2.-án levett tesztem lett pozitív. Holnap már szabad vagyok és nagyon hiányzik a barátom, de félek...Nagyon szeretnék vele találkozni viszont kegyetlenül szorongok is mert mi van ha még pozitív vagyok és megfertőzöm? Ausztriában élek, itt nem csinálnak tesztet a karantén végén csak felhívnak, hogy vannak-e még tüneteid és ha nincs akkor 10 nap után szabad vagy. Viszont nekem ma elkezdett fájni a fejem meg krákogok egész nap.( De már esküszöm lehet csak bebeszélem magamnak mert engem ez az egész hercehurca teljesen kikészített.) Felhívtam egy gyors számot ahol megkérdeztem mit tegyek. Azt mondták,hogy 10 nap karantén után nagyon kevés az esély arra hogy fertőzőképes legyek. Főleg hogy több mint 2 hete kezdődtek a tüneteim. Annyira hiányzik már...Szerintetek merjek vele találkozni holnap? Ti mit tennétek?
2020. nov. 14. 21:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van?
2020. nov. 14. 21:19
 2/10 A kérdező kommentje:
Hétfőtől már dolgozhatok is...erre is direkt rákérdeztem.
2020. nov. 14. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
En csinaltatnék tesztet.
2020. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ÉN, csak neg. teszt után tenném.
2020. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan elegem van már ebből az egész koronavírusból komolyan mondom. 12 napot itthon voltam mert mikor éreztem,hogy tüneteim vannak már nem mentem be dolgozni mert nem akartam senkit lefertőzni. Most mikor vége a karanténnak még mindig nem lehet az ember nyugodt mert attól kell rettegnie hogy pozitív-e vagy sem. Engem ez az egész helyzet lelkileg tönkretesz komolyan mondom. Elmagányosodtam itt teljesen, félek már mindentől. Alapból nagyon szorongós vagyok de nekem ez az egész járványhelyzet totálisan betett. Gyűlölöm ezt az egész szrt.....
2020. nov. 14. 21:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Már a stressztől vagyok rosszul nem a koronától.
2020. nov. 14. 21:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat.. nem tartozik a kérdéshez de ez most kijött belőlem.
2020. nov. 14. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Es ha pozi vagy kezdödne elölröl.nemde?
2020. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem. Megkérdeztem ma telefonban direkt emiatt. Azt mondta,hogy nagyon kevés az esély arra,hogy fertőző legyek 10 nap után és ha mégis pozitív lennék akkor sem fertőzök valószinüleg mert van egy úgynevezett CT érték ami jelzi,hogy mennyire vagy fertőzőképes,és mennyi vírus van benned. Ha ez 35 felett van az azt jelenti,hogy vagy a vírus elején vagy vagy pedig a végén, 37 felett pedig már negatív. Az én tesztem 35 feletti volt már hétfőn és akkor már tüneteim voltak vagy 4 napja.
2020. nov. 14. 21:59
 10/10 A kérdező kommentje:
Szóval elvileg mehetek utamra ha ez a ct érték 35 feletti de pozitív az eredmény.
2020. nov. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!