Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kellene nekünk kivitele...

Hogyan kellene nekünk kivitelezni egy karanténos 14 napot?

Figyelt kérdés

Szüleim postásak, járkálnak mindenhova. Ha elkapja valaki a koronavírust akkor az ciki mivel

csak 4-en vagyunk , senki rokon a családban. ( jó van, Pesten olyan akit még soha nem láttam meg egy Szolnokon ). Mondjuk csak pozitív lenne a covid nem kellene kórházba menni, akkor hogyan szereznénk be a kaját pl.? Posta, tehát félre tenni nem lehet ami van az meg le van kötve.


Nem tudok aludni, aztán ilyeneken jár a fejem.



2020. aug. 25. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, szomszéd, barát, barátnő, akikben megbíztok és tudjátok, hogy szívesen segít.. megkérhetitek, hogy vásároljon be, akassza a kilincsre.

Vagy nagyobb áruházaknál van már lehetőség online vásárlásra házhozszállítással.

2020. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Apám németben dolgozik. Az első hullám során kapott egy szép piros fecnit, olyan karanténosat. Sem nagyszülők nem élnek sem megbízható ismerősünk nem volt. Apa kapta a karantént így naponta őt ellenőrízték a rendőrök. Megkérdeztük tőlük, hogy vásárolni ki fog így???


Végül én mentem. Azt mondták, a lényeg, hogy csak 1 ember járjon dolgokat intézni maszkban rendszeresen kezet fertőtlenítve. Ez lettem én 14 napig.

2020. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha senki ismerős nincs, online vásásrolhattok, minden nagy áruházláncnak van ilyen szolgáltatása.
2020. aug. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Online vásárlás, kajafutár, szomszédok. Lehet a szomszéd Pistikének adsz egy 1000est bevásárol.
2020. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy írtátok ezt a szomszéd dolgot. Egy hét volt elérni, hogy ne kosarazzanak a falunkon. Na de az online rendelés az jó ötlet.
2020. aug. 25. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!