Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is beterveztétek már, hogy...

Ti is beterveztétek már, hogy hónapokon át végigbulizzátok a hétvégét, ha a felesleges karanténosdi lecsengett nálunk is itthon?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nincs felesleges karanténosdi, ezért értelmetlen a kérdés.
2020. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nincs? 3 után nincs nyitva semmi.
2020. ápr. 27. 14:44
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Barátnőkkel megvan a terv, hetekig haza sem jövünk az ivászatból, nyár vége felé külföld ha megnyitják a határokat, ha esetleg fesztiválok mégis lesznek, a jegyeket még nem utalták vissza. Elhiszem mindenkinek tragédia és nem kellemes ez az egész, de nekem igenis fáj hogy fél év elmegy az egyetemből és a "fiatalságomból".
2020. ápr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartom feleslegesnek a korlátozásokat, a bulizgatás meg egyáltalán nem érdekel amúgy sem, így ebben nem érint a dolog. Amikor lehet újra koncertre járni és őjra turnéznak a zenekarok, amiket szeretek, akkor megyek, addig kibírom. Az első dolgom egy pár napos túra lesz a természetben, az már nagyon hiányzik.
2020. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem pont buli, de mindenféle programok nekem is hiányoznak, színház, családi, baráti összejövetelek. Nem szórakozóhelyen, de lesz piálós, bulizós összejövetel is 😊
2020. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ilyen tervem, nekem a mozi, kávézás, barátnőkkel való tali bőven elég lesz. :)
2020. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok bulizós, túrázni, kirándulni, várost nézni szeretek, nagyon jól fel tud tölteni, ha kiszakadok a megszokott környezetemből és egész nap megyek. Biztos, hogy bepótolom, ami most kimarad.
2020. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Az biztos hogy elmegyek a párommal Bécsbe egy hétre és minden este szórakozni fogunk.
2020. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Na nézzük:


- betervezve bevan

- az túlzás, hogy "felesleges" ez a karanténosdi

- bulizni alapból ritkán szoktam, kirándulni sokkal inkább, most otthon vagyok már másfél hónapja, de mihelyst csökkenés/enyhítés van, egy percet nem fogok várni a folytatással!!!

2020. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Sztm sem volt felesleges a korlátozás.

Amint lehetőség lesz,hazamegyek,tervezgetek egy baráti talit is.

Buli,koncert,fesztivál nem érdekel.

Amúgy úgy tudom egyedül lehet a természetben sétálni,aki ezt hiányolja.

2020. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!