Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi youtubereknek mi a...

Az alábbi youtubereknek mi a munkájuk?

Figyelt kérdés

Videózáson kívül!!!

Luckey

Nessaj

Dancsó Péter

Szirmai Gergely

Pamkutya (Béla, Pista)

Justvidman

Ancsa



2020. nov. 15. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem Dancsó, Szirmai és Pamkutya kerestek annyit, hogy biztosan nem dolgoznak alkalmazottként.

Merchandise, reklámok, stb.

Ha van eszük, akkor esetleg egyéb, független vállalkozásba is belevágtak.

2020. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
A youtuberkedés. Nekem csak egy pár ezres feliratkozókból álló csatornám van, nincs is nagy megtekintésszám, mégis jól kiegészíti a normális fizumat, Amikor nem is csinálok friss videót, akkor is jön a régebbiek megtekintése után a pénz.
2020. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem videózason kívül nincs munkájuk.

Minek,eleget keresnek YouTube-on is.

2020. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
A naplopáson kívül ? Semmi 😅🤣😂
2020. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Vannak akik már vállalkozók,én csak Radics Petiről tudok nyilatkozni,egészségügyben dolgozott majd vállalkozó lett gondolom Pamkutya és Dancsó is már vállalkozók ők már megtehetik.
2020. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"már vállalkozók ők már megtehetik"


a vállalkozáshoz nem kell semmi, bárki indíthat vállalkozást, csak semmi értelme, ha nem tudsz vele plussz bevételt termelni.


a YouTubereknek mindenképp kell valamilyen vállalkozás, hogy a reklám, merchandise és egyéb szereplési bevételeiket ki tudják számlázni.


hogy ezeken a YouTube tevékenységükhöz kapcsolódó bevételeiken kívül más munkájuk, vagy egyéb üzleti tevékenységük is van-e, nehéz megmondani, ha ők nem beszélnek ezekről.


Dancsó pl. betársult az egyik influencer ügynökségbe (StarNetwork?), így nyilván valamilyen részesedése van az ügynökség bevételéből - ezáltal pedig az oda szerződött többi YouTuber által az ügynökségnek termelt bevételekből.

régebben emlegette, hogy (reklám?) filmeket is készített, azt nem tudom, hogy a YouTube-os videóin kívül csinál-e még ilyet, de valószínűnek tűnik.


Magyarósi Csabának pl. több blog és a vlogja mellett van egy Én menő lakásom lakberendező cége, amiről csak onnan tudunk, hogy szokott róla beszélni a videóiban, de simán lehet neki is, meg másoknak is akár több másik cége is.

2020. nov. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!