Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom egyre igénytelen...

Csak én látom egyre igénytelenebbnek a youtubereket?

Figyelt kérdés

Mindenki csak zabál és abból csinál videót, hogy tömi a majmot (pl. maris, klau, barbi), játszik pár órát a gépen (pl. mmegintkitty), csöcse van, kiskutyája és nem politizál és amúgy sincs mondanivalója és erre büszke (fionabones) vagy iszik mint egy paréj (herby, krisztián stb). És akkor siránkoznak, hogy nehéz a youtuberek élete (pl. Kim elmondta hogy van olyan hét amikor 5 órát is kell vágnia a videót, jajj de sajnálom a napi 9 óra melóm mellett).

Most csak pár példát hoztam. Mindegyiküket néztem egy ideig de már senkit sem követek, néha viszont feljönnek a videóik az ajánlások közt és látom, hogy a tendencia semmit sem változott, csak roszabb lett.



2020. jún. 3. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
minek nézel egyáltalán magyarokat? főleg ilyen értékteleneket
2020. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ahogy telnek az évek, egyre kevesebb lesz a minőségi tartalom, ezt nem csak te látod így. Ezért nem is nézek magyar youtube-ot, egyedül a Cringebait podcastot hallgatom, abban pont erről van szó többnyire, hogy a mostanában népszerű videókat/videósokat parodizálják ki.

Mondjuk Molnár Krisztián már tényleg a legalja, és az is szánalmas, aki támogatja azt az embert.

Ja, és ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincsenek egyedi, szórakoztató, értelmes videósok. Vannak, csak kevesen.

2020. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak te,igénytelenek is.

Alapba is ezt csinálnák a szánalmas életükben,annyi a különbség,hogy ezt a youtuben meg is örökítik,és még pénzt is kapnak érte.

Vicc az egész...

2020. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Honnan tudod, hogy hogy igénytelenek? Mert nézed őket! Nekik ez kell.
2020. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2020. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

én nem követek senkit, nagyon ritkán szoktam youtube-on videókat nézni, időpocsékolásnak tartom, mivel nagyon ritkán van hasznos tartalom, és általában véve is hosszúnak tartom, mikor 20-40-60 perceket pofáznak összefüggéstelenül, sokszor csak a napjukról, tehát semmi önálló, vitaindító, érdekes gondolat.

akiket felsoroltál, nekik is csak egy részüket "ismerem", de még azok közül sem láttam mindenkitől videót.

ha esetleg bele-belenéztem egy-egy videóba, ami érdekelt, általában azt tapasztaltam, hogy egyáltalán nincs komolyan véve a dolog, kb. úgy beszéltek mintha a szomszédjukkal futottak volna össze az utcán, sokszor összefüggéstelenül, a bakikra kiélezve az egészet (ami persze néha lehet poénos is, de általában véve nekem az jut róla eszembe, h komolyan ebből csinált karriert?). szóval semmilyen minőségi tartalom nincsen, ha a téma érdekes lenne a körítés elveszi az egészet (pl. amit te is írsz, hogy zabálnak közben). nem azt mondom, hogy kiskosztümben kell egyenes háttal a kamera előtt ülni minden videóban, dehogy, de adjuk már meg a módját, ha ez a "munkájuk".

2020. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen "megélhetési" youtuberek már régebben is voltak. A gond csak az, hogy te ezeket az idiótákat nézed.

Bőven lehet találni olyan csatornákat magyar vonatkozásban is, amelyek értéket és tartalmat képviselnek, csak keresni kell.

2020. jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Pózer szar mind, kivéve akik tudományos tartalmakat csinálnak.
2020. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Már nem nézem őket. Időnként hallgattam őket zene helyett főzés közben.

Sokat váltogattam a csatornák közt, ezért ismerek ilyen sokat.

Meg fogom azért hallgatni azokat a csatornákat amiket itt ajánlottatok, jópofának tűnnek :)

2020. jún. 3. 14:56
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom igénytelennek, inkább az ötlethiány látszik. A komolyabb hangvételű videókat nem nézik, de azt sem amelyik túl clickbait, valahol a kettő között próbálnak maradni ami nem egyszerű.

Ők inkább szórakoztatni akarnak nem oktatni. Plusz a YT is elég elvárást diktál, nem könnyű ezeknek megfelelni. Javaslom inkább nézz streameket Twitch-en (Nessaj pl.), az jobban leköt már mint a Youtube. Szabadabb maga a platform és jobban önmaguk mernek lenni a videósok (úgy mint régen a YT-on).

2020. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!