Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy létezhet ennyi beteg ember?

Hogy létezhet ennyi beteg ember?

Figyelt kérdés

beléptem egy csoportba facén, azt hittem egy vicces mémcsoport, ahol lehet baromkodni, de kiderült nem az.


valami retardműhely.

Hát ezek betegek! ha nem posztoltak 20 öngyilkosságot egy nap alatt, akkor egyet se.


Legutóbbinál is azt videózták le, ahogy kiugrik egy ember kb a 4. emeletről. Ott van széttörve, vérzik, és még kamerázzák.


DE!!! A kommentektől jobban hányok. Még ők röhögnek.


Szép fejes volt, 10/8


csapó 1. nem jó, újra.


10 ből hét 3-4 röhögős emoji.


olyat reccsent a nyaka, hogy egyből felállt a farkam.



Ez egyszerűen borzalmas!


ma reggeli videó: egy embert kilapított egy teherautó, ami nekiment a falnak. Közöttük volt az ember. Ezek azon röhögnek, ahogy a nyakán folyt ki a motorháztetőre az összes bele az embernek.


2020. nov. 15. 23:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom felfogni! Arra az ablakon kiugrós posztra kb 8.7e röhögős és szívecskés react gyűlt össze.


Mi ez? Nem tudom fölfogni! Ezek simán kiröhögik még az aradi vértanúkat is.

2020. nov. 15. 23:10
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát úgy látszik, vannak. Lépj ki onnét, hagyd őket a saját elmebajukkal.
2020. nov. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Naná, hogy kiléptem! Jézusom! én ezután kb 5 óráig remegtem. Az egész testemben.


Egy film, egy játék az más, ott leszarom, ha valakit félbevágnak. De egy élő embert!!!

Úristen! Ez azért rendes trauma volt!

2020. nov. 15. 23:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő magasan van az emberek ingerküszöbe, az egyszerű poén sokszor már nem elég, mert az mindennapi és unalmas. Sokkhatás kell.
2020. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, a Facebookon gyűltek össze a régi puruttyák.
2020. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Melyik ez a csoport? El akarom kerülni.
2020. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Négyesnek teljesen igaza van. Mondjuk a gore tartalom kedvelők azért nem keverendők össze a nagyon morbid meme/viccek kedvelőivel. Pl én bármilyen extreme érzékeny témával kapcsolatos viccen/meme-en tudok nevetni egy jót, de soha nem lennék képes ilyen videókon nevetni, mert már csak ha megnézem a videót elkap a rosszullét.


Amúgy üdv az interneten:D amit meg ott láttál, az csak nem is a legrosszabb. Vannak olyanok, akik nem öngyilkosos videókat néznek, hanem pl random lefejezést, nőnek a karjait és lábait levágják még él és aztán fejezik le, felgyújtanak valakit, egy pitbullt eresztenek valami drogkartellben egy csávó péniszére, nővel közösülnek miközben kipakolják a szerveit, de közben él a nő stb... Ez szerintem sokkal durvább, mert itt még csak nem is saját maguk vetnek véget az életüknek, ezek az emberek szerettek volna tovább élni. Meg ezek csak azok a videók, amiket én láttam, garantáltan vannak ennél durvábbak is.


Ui:

-Fiatal voltam, tudtam angolul és kíváncsi, azért láttam ilyen videókat. De nem ajánlom, hogy nézz ilyet, mert SOHA nem fogod elfelejteni őket...

2020. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7 "nővel közösülnek miközben kipakolják a szerveit,"

Jézusom. 😯

2020. nov. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a fekete humort, több csoportnak is tagja vagyok, amiben durva humor van, de ez undorító nekem. Van amikor én is szembe találom magam gore videókkal, sokkhatást már nem kelt bennem, de nevetni sosem tudnék rajtuk, max amelyikekben nemi erőszakoló vagy hasonló kaliberű az áldozat.


Ilyen emberek mindig voltak és lesznek is, de legalább most könnyebb kideríteni ki olyan, ha már face csoportokban nyilvánosan vállalják.


Mi a csoport neve? Privátban leírod?

2020. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

leírtam, retard műhely 17


én is szeretem a fekete humort, néha nevetek is rajta, de szigorúan csak azok előtt akiket ismerek. Mert másoknak lehet, hogy sértő.

De ez más kategória.


Hogy lehet más kárából, életéből gúnyt űzni?

Kiugrott az ablakon, a feje kb 1 mtéeres körzetben szétloccsant, nem maradt egy ép csontja sem.

És ezek még ott röhögnek.


De van mégegy. A vonat szabályosan kettévágott egy embert.

És még röhögnek, hogy nem baj kicsit szétszórt lett.

2020. nov. 16. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!