Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor lesz megint...

Szerintetek mikor lesz megint olyan az élet mint a vírus előtt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 22:31
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
81%
21: Németországban már elkezdődtek.
2020. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
80%
szerintem júliusra... Idén nyár közepén fesztiválok kivételével kb minden volt. Volt pár hétnyi idő, mikor lesz*rták a boltokban, tömegközlekedésen is a maszkviselést. Néhányan egy átbulizott siófoki este után hajnalban hazafelé vonatkozva naivan azt gondoltuk, hogy ennyi volt, vagy csak egy rossz álom volt az egész.
2020. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
69%
Amíg az emberek vevők, hogy pánikban tartsák őket, addig sajnos semmi változás nem lesz. Én a mai napig látogatom a nagyszüleimet, nem néz egyikőjük se tévét, s hihetetlen, hogy mennyi szeretet van bennük, mennyire hálásak egy ölelésért, egy jóízű beszélgetésért, ennél jobb immunerősítő nem létezik. Látom azokat a szomszédokat, akik már hónapok óta nem látták az unokáikat, gyerekeiket, s a tévét bámulják órákig, borzalmas, hogy le vannak robbanva. Remélem, hogy a vírus előtti élet se jön vissza, hanem egy olyan időszak jön, amikor szeretetben, békében, elnyomás, tévé mentesen tudjuk élni a mindennapjainkat. 22/F
2020. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 whiteno ***** válasza:
40%
soha ha az emberiség nem lázad fel
2020. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
74%
#23 elfogadom, ha valaki lepontoz, miután megindokolta, mivel nem értett egyet.
2020. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
19%
En azert pontoztalak le, mert felelotlen vagy.
2020. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
76%
Miért is? Mert nem hagyom, hogy rettegésben tartsa a nagyszülőmet a tévé, s nem hagyom magára? Nagyon elcseszett világban élünk akkor.
2020. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
63%
Vagy tán azok a gyerekek is felelőtlenek, akiket a nagyszülők nevelnek, mert mind2 szülő meghalt korábban?
2020. nov. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
17%

28 Jajj, itt nem errol van szo, nem kell a hulyeseget irni direkt.


27

En se hagyom magukra az en nagyszuleim, de ezt lehet felelossegteljesen is. Mert ahogy te fogalmaztal, az kb egy 12 eves dackorszakat elo csakazert is kisgyerek fogalmazasa is lehetett volna.

Talalkozok en is a nagyszuleimmel, de nem megyek be a lakasukba, vagy 3 meterre allok az ajtojuktol, beszelgetunk fel orat kb heti 3x, ill. mikor bejott a virus, es mindenki meg volt ijedve nagyon, bevasaroltam helyettuk, a szatyrot az ajtojuk ele tettem, elenekeltem a boldog szulinapot az ajto elott stb stb. Lehet igy is. Eszembe nem jutna bajba sodorni oket mert a tvhulyrnincsisvirus.

2020. nov. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
19%
Milyen hülyeségeket, a kisgyerek nem fog a bejárati ajtóban énekelni.
2020. nov. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!