Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a végzettség, ami már...

Mi az a végzettség, ami már elismerést vált ki bennetek?

Figyelt kérdés
Nyilván egy professzorból is van totál emberileg nulla, de most nem ez a kérdés. Hanem, ha nem ismered az illetőt, akkor mi az, amire már azt mondod magadban, hogy "ez tudhat valamit". 1 diploma, 2, 3? Doktori cím? Professzori? Mi az amit ismeretség nélkül elismersz a másikban és neked mi a legmagasabb végzettséged?
2020. nov. 18. 12:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem a munkákra. Bocs, de ha valaki grafikus végzettséggel bír, akkor ez a munkája. Ha ledoktorláltam és sebész vagyok, akkor orvos vagyok, és ez is a végzettségem. Ezt nem tudod másképp megfogalmazni, ez van.
2020. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szerez egy diplomát vagy egy szakmát de soha egy percet sem dolgozott benne, azt nem tekintem relevánsnak, mert a gyakorlati tudás teljesen más tészta mint az, hogy kinek miről van papírja.
2020. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szerintem meglehet fogalmazni. Ezek szerint te egy szakmára is elismerően tudsz tekinteni, mint pl. grafikus. Van pár igazán jó grafikus, ez tök érthető. Engem viszont az érdekelt, hogy ISMERETLENÜL mi az a VÉGZETTSÉG, amit eltudsz ismerni. (más kérdés, hogy utána kiderül esetleg az illetőről, hogy tök hülye, orvosok közt is akad ilyen)
2020. nov. 18. 14:55
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
A grafikus szakmát szerzett embert, az grafikus VÉGZETTSÉGGEL
2020. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
rendelkezik. Ez lemaradt.
2020. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Én egy szakmára nem tudok elismerően tekinteni így ismeretlenül. Szerintem nem kell hozzá annyi kitartás, szorgalom, mint egy doktorihoz, vagy 2 diplomához. Mint már többször leírtam, ez fordulhat abban az esetben, ha az illető az adott szakmának a kiválósága, vagy rögös úton ment végig, hogy elérje. De engem most nem ez érdekelt, hanem csak a végzettségi szint látatlanba, ami elismerést vált ki.
2020. nov. 18. 15:10
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá annyi kitartás. Értem tehát akkor csak a diploma a király, mert valaki éppen csak átcsusszan és megszerzi és lehet mellé egy műveletlen tuskó, az nem gond. Őt elismerés illeti. Gratulálok.
2020. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Elismerést az vált ki belőlem ha a ffinak van érzelmi intelligenciája, minden más huszadrendű. (13 év narci pszichopatával töltött év után mondom ezt).
2020. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Úgy látom nem tudod befogadni, amit már többször leírtam. DE van kivétel, mindenki ismer diplomás hülyét, meg eszes szakmunkást végzett embert. Csak engem most nem ez érdekelt, nem ez volt a kérdés. Biztosan volt már, aki ezt tette fel, amire te válaszoltál, csak pont nem én.

Néha azt kívánom, hogy a való életben is gyakoris emberek futkossanak, mert itt nincsen se előítélet, se kategorizáció, és egy ilyen kérdést még csak nem is értenek. Kár, hogy a hétköznapokban más a tapasztalat.

2020. nov. 18. 15:27
 20/31 anonim ***** válasza:
Én az 5-ös válaszolóval értek egyet, belőlem az váltana ki elismerést ha a diploma mellett valaki elvégez még pár tanfolyamot, képzést, mert az mutatja, hogy az illető magas szinten műveli amit csinál és nem csak egy közepes akárki.
2020. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!