Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a végzettség, ami már...

Mi az a végzettség, ami már elismerést vált ki bennetek?

Figyelt kérdés
Nyilván egy professzorból is van totál emberileg nulla, de most nem ez a kérdés. Hanem, ha nem ismered az illetőt, akkor mi az, amire már azt mondod magadban, hogy "ez tudhat valamit". 1 diploma, 2, 3? Doktori cím? Professzori? Mi az amit ismeretség nélkül elismersz a másikban és neked mi a legmagasabb végzettséged?
2020. nov. 18. 12:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyen végzettség nem vált ki belőlem semmit. 2-sel is át lehet vergődni bármin, ettől még nem lesz nagyágyú valaki a szakmájában, mert van egy dr. címe. Én magát az embert nézem, és a szaktudását.
2020. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Nos, én kimondottan csodálom a kukasokat. Amit azok véghez visznek naponta, hogy ne ússzunk a szemétben, komolyan bámulatos. A köztéri takarítókrol is ugyanez a véleményem, iszonyatosan hálás vagyok a munkájukért.
2020. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
5%
Nekem csak diplomás barátaim vannak.
2020. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Orvos, kutató, mérnők, és bármi olyan szakmusnkás aki a munkaját profin végzik, és építő, a társadalom szempomtjából hasznos munkát végez.
2020. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ilyen végzettség, az iskola nem készít fel mindenre, amivel a munkád során találkozhatsz. Talán a gyakorlatias képzéseknél jobban, de még ott is lehetnek meglepetések.
2020. nov. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%

Belőlem nem a diploma meg a magas fizetséggel járó munkák váltanak ki elismerést, hanem pl a mentős meg az állatmenhelyes.

Valamiért nem a státusz váltja ki az elismerésem, hanem az ilyen "segítős", hétköznapi hősös dolgok. Akik egy kicsivel jobbá teszik a világot, de úgymond láthatatlan módon. Akiket nem szokás sztárolni, de ott vannak és küzdenek nap mint nap másokért.

2020. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Légiforgalom irányító, repülőggéppilóta. Youtube-on vannak videók, hogy hogyan csinálják. Asszem nekem egy 8 órás légiforgalom irányító műszak után kettéállna fülem-farkam.
2020. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%

Orvos, gyógyszerész, kutató, mérnök, pilóta.


Diploma nem... még a jogász, közgazdász sem.

2020. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Diploma nem, erre 5-ból 4 diplomás munka.
2020. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én meg kimondottan nem a munkákra voltam kíváncsi. :D
2020. nov. 18. 14:46
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!