Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felszáll egy ilyen utas a...

Ha felszáll egy ilyen utas a buszra ebben a járványhelyzetben, hogy-hogy nem akad rajta ki a többi utas, nem zavarja őket?

Figyelt kérdés
Maszk nincs rajta, nagyokat liheg folyamatosan, nagyokat köhög is, a többi utast meg nem érdekli, mintha nem is lenne egyáltalán korona járvány, aztán ha esetleg ez az utas koronás, akkor majd 1-2 hét múlva meglepődnek lehet. Hogy-hogy ilyen elnézőek az emberek ebben a helyzetben azzal, aki egy maszkot nem képes a buszon felvenni?
2020. nov. 20. 05:12
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem mindenkinek van tv-je és hallgatja manyókát .
2020. nov. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Tul sok a mi lenne.. beteg lettel? Nem. Miert? Mert legyozte az immunrendszered.
2020. nov. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Sokan csak azért veszik fel a maszkot a buszon, mert szabály. Mint hogy a többségnek van jegye, de akad, aki bliccel. Azon se háborodnak fel, ha valaki jegy nélkül utazik.


Amúgy nagy valószínűséggel aki ilyen esetben sem hord maszkot és liheg és köhög is, annak valami más légzési betegsége lehet, ami miatt nem bír maszkot felvenni. A korona lényege, hogy úgy kapod el, hogy észre se veszed. Ha egy lihegő, köhögő ember lenne a fertőző, akkor elég könnyen megállítható lenne a történet.

2020. nov. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Engem zavar és ki is akadok rajta. Magamban. Ki vagyok én, hogy felnőtt , vadidegen embereknek mondjam meg, hogy mit csináljon? Én tanítsam illemre? Nem csak a korona ideje óta zavar ez, régebben is zavartak a “csakúgyalevegőbeköhögöktüsszögök” emberek, akik nem ismerik a zsebkendőt. De ugyanúgy zavarnak a lázasan és tüdőgyulladással, illetve a fertőző bőrbetegséggel dolgozó munkatársaim és utastársaim.
2020. nov. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A 3-ast leszavaztàtok, de nemrèg voltam a vàsàrolni, ahol egy nő libegtette az orvosi papìrjàt, hogy ő nem köteles maszkot hordani.
2020. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én speciell félnék, hogy ha megkérném szépen, hogy viseljen maszkot, csak agresszivitás lenne a válasza, jobb esetben verbális, rosszabban fizikai, a többi ember pedig nem kelne a védelmemre, csak csöndben mozizna.
2020. nov. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mint a hatos.

Valakit mar meg is tamadtak emiatt, volt hir is. Nem tudom, hogy késes-e

2020. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Az 1es villamoson egy idősebb férfit megszúrt egy másik utas, akire rászólt, mert rosszul volt rajta a maszk.
2020. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Én bár nem használom a tömegközlekedést, de személy szerint nem zavarna a dolog. Nem is szólnék neki hisz nem vagyok se rendőr illetve nem is az én dolgom illemre nevelni. Majd ha megbüntetik felveszi.


Én a vírustól se félek, elkaptam már, átvészeltem 39,5 fokos hőemelkedéssel meg egy kis hányással semmi extra, kibírható.


Amikor anno elmentem melózni külföldre télen a - 20 fokba azt jobban megszenvedtem pedig egy jó pálinkával az is átvészelhető, csak azt ott nem ismerik sajnos.

2020. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!