Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek többség...

Szerintetek az emberek többsége melyiket választaná az alábbi lehetőségek közül?

Figyelt kérdés
Találtam egy posztot az egyik külföldi oldalon, ahol az alábbi 8 válaszlehetőség volt megadva, és azt olvasva elfogott a kíváncsiság, hogy idehaza az emberek melyik lehetőséget (nevezhetnénk akár ajándéknak, beteljesült kívánságnak, vagy akár "szuperképességet") választanák az alábbi 8 lehetőség közül.

2020. nov. 20. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Extrém erő
Mérgező lehelet
Tudsz beszélgetni a növényekkel
Extrém bátorság
Állandó higgadtság, nyugalom
Sárkánnyá (mesebeli tűzokádó, repülni képes) változás
Azonnali gyors, fájdalommentes halál
Képes vagy repülni
58 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Extrém erő - unalmas lenne, nem lehetne sportolnod, mert nem lenne ellenfeled.


Mérgező lehellet - ezt csak gyilkolásra lehet használni, de annak is béna.


Tudsz beszélgetni a növényekkel - ennek mi értelme? :D


Extrém bátorság - nem olyan dolog, amit ki tudnál használni, továbbá attól, hogy bátor vagy, még ugyanúgy megsebesülsz, ha nekimész egy nálad nagyobbnak. Nem vagy előrébb.


Állandó higgadtság, nyugalom - unalmas lenne, az embernek kell valamennyi izgalom.


Sárkánnyá változás - nagyon feltünő.


Azonnali gyors, fájdalommentes halál - csak egszer használhatod, de aki ilyet akar tenni az amúgy megoldja máshogy is. Szerintem amúgy a poén kedvéért sokan választották ezt.


Képes vagy repülni - Ez az egyetlen, aminek nincsenek hátrányai a felsoroltak közzül. Tudsz repülni, de nem muszáj. Viszont ha csinálod, az nem olyan feltünő, mintha sárkányként repkednél.

2020. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondoljatok már bele, hogy a fák mennyi mindent tudnának mesélni. Én csak ülnék alattuk és hallgatnám őket, te pedig nem hinnéd el az én számból.


Repülni meg most is tudsz..

2020. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező lehelletem amúgy is van nyövényekkel is szoktam beszélgetni extra bátorságom meg van, hogy kimerészelek menni az utcára ilyen ocsmány fejjel.
2020. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A többség: a repülést


Én: a gyors, fájdalommentes halált

2020. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es nagyon bölcs és nagyon igaza van :)
2020. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

A gyors, fájdalommentes halált, de úgy, hogy ne tudják róla előre.

A többi lehetőség nem érdekel, talán a repülésben van még fantázia.

2020. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A többsége hülyeség, de repülés képessége nem lenne rossz.


Félek a magasságtól, illetve, hogy leesem, nyilván ha tudnék repülni ez nem lenne akkora probléma, túrázni, kirándulni is lehetne extrémebben. plusz soha többet semmi dugó...

2020. nov. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én kijönnék a higgadtság, nyugalom témával is.


Sajnos felhigult a szakma és rengeteg olyan ember van, akitől szinte agyvérzést kapok, mert alap feladatokat képtelenek ellátni és sok plusz munkámba kerül. Ez a feszültség pedig átmegy a magánéletre, pihenésre is. Plusz sokszor apróságokon is nagyon befeszülök.


Egyszerűbb lenne az életem nyugalomban. Ez nem azt jelenti szememben, hogy unalmas életet élek, csak hogy nem stresszelem agyon magam és nem megy a mentális egészségem tönkre.

2020. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Girlll3 ***** válasza:
100%
Sárkány lennék. Nem mernének bántani és bármit megszerezhetnék nulla erőfeszítéssel. Használnám az erőm.
2020. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Állandó higgadtság, nyugalom. Ezt választottam. Mert, ha nyugodt vagy az azt jelenti, hogy elégedett vagy a helyzeteddel /egészség, család, anyagi helyzet/.
2020. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!