Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik (emberes) reklámot...

Melyik (emberes) reklámot gyűlölöd a legjobban?

Figyelt kérdés

Főleg a doku csatornákat nézem annak talán van értelme.


De azért néha mást is.


És hát 1-2 csatornán több a reklám mint a műsor.


Én azt gyűlölöm a legjobban ami úgy kezdődik hogy "helo f☆s család vagyunk...


Jobb esetben idáig jutok mert nekifutásból lerúgom a tv-t ha meghallom nagyon gyűlölöm.


A többi zene részlet reklám is undorító, de ez?!



2020. nov. 21. 10:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az összes zenés


Tantum verde, ez kell most nekeeeem, uuooohooooo


Guritsd, kerlek, a sampont


Pancsiztam, tiszta vagyok...


Hogyha az orrom eldugul...


Vodafone idiótán éneklő kislany


Ha ég,artelac..



Az alza most így mar fel se tunik, meg se hat

2020. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon idegesítő. Meg az Artelac szemcsepp.

Az ilyen erőltetett zenés viccesnek gondolt reklámok nem jönnek be. Jaj meg a Sperbank.

2020. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Xxxlutz.
2020. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 October15 ***** válasza:
Igen az az éneklős trágya eléggé fárasztó de nálam most így a corona-na-na-na-na okán eszembe jutott a flumiociles reklám... XD [Csak mert hát attól a szrtól köhögtem ki a tüdőmet 1,5 hétig] Legszívesebben élve koncolnám fel az összes szereplőjét és a komplett stábot.
2020. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szánalmas amikor beraknak valami zenét ami nem is illik oda, meg valami teljesen random történés, de ha alárakják a zenét úgy már eladható.


#2 ne sorold.

2020. nov. 21. 11:07
 6/21 anonim ***** válasza:

A snup meg a vodás reklám szerintem aranyos :D

A Lutz engem is idegesít, de az még jobban idegesített, hogy nem értem, mit mondanak, én azt hittem, valami tulajdonság hangzik el, hogy milyen család. Úgyhogy ennek végül utánanéztem, hogy "Helló a Putz család vagyunk", sose jöttem volna rá basszus. :D De azt tudtátok, hogy nem szerkesztett videó, hanem az a baszott piros szék tényleg létezik?! Belekerültek vele a rekordok könyvébe is.

(Végül is, bármilyen idegesítő is, de célt ért a reklám, mert rájuk kerestem. :D)


Mondjuk én napi szinten dolgozom televíziós reklámokkal munkámból kifolyólag (amúgy itthon tv-t nem is nézek soha), úgyhogy elég magas az ingerküszöböm mostanra.


Korábban az egyik Alzás éneklős ment az agyamra (kiááárusításss, kiááárusítáá-háás...), meg főleg a gyerekjátékok reklámai, azoknak kábé a felét idecitálhatnám, nem győzök tőlük kiborulni. Aktuális "kedvencem" Potyi a flamingó "ajjaj, mennem kell, ajjaj mennem kellllll" énekelgetése, bár itt maga a játék se kutya, hogy saját vécéje van, és folyik bele a híg sárga fos, de jó...

(Mondjuk ez tuti valami kattanás a játékgyártóknál, hogy a cuki gyerekjátékok témája a pisi-kaki-takony és egyéb gusztustalanságok... tegnap már egy autós garázs(!)nál láttam, hogy megzabál a tyrex, és hátul kiszarja a kocsit, fúúúúj haha de vicces.)

Szóval nekem ezek a gyerekjátékok jobban az agyamra mennek, mint a zenések.

2020. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Sberbank. A falra mászok tőle. Nekem egyébként is csak "sperma" marad.
2020. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%

6, a gyerekeknek is.

Unokaöcsém ahogy oviba kerult, rájött Nándival, hogy kaki,pisi,kuki szentgaromsag zseniális. Egyszer el kezdte nekem sorolni, hogy a nap miket kakil le, ugy vami 30 dolog, a fel haz, egyesevel

2020. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Kuki helyett pukit akartam, csak mar belezavarodtam.

Szoval a pisi, puki, kaki azok viccesek

2020. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8, hàrom évesen oké, ott az a fejlődésnek a megfelelő foka, sláger a szobatisztaság, és örömforrás az ürítés. De ezeknek a játékoknak úgy a 80%-a nem háromévesenknek szól, és reklámozni is átlag 8-10-12 éves gyerekekkel szokták.
2020. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!