Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi volt?...

Szerintetek ez most mi volt? :D (többi lent)

Figyelt kérdés

Először is, csak hogy tisztázzuk, lány vagyok.


Az van, hogy van egy nagyon jó barátnőm, aki az évfolyam társam. És aki most nekem tetszik, ő az osztálytársam. Na a fiúnak van egy nagyon jó haverja, aki a barátnőmmel egy osztályba jár.(ezt kellett volna tudni a kérdéshez is, úgyhogy bocsi, ha nem lehet érteni, de akkor szóljatok és elmagyarázom :D)


Na és a tesóm ugye korona vírusos lett (már meggyógyult hál' istennek, végre) és akkor nagyon szomorú voltam, hogy nem láthattam.

Erre a barátnőm (legyen ő N) azt mondta a kiszemeltem haverjának(a kiszemeltem legyen B, a haverja meg L), hogy szomorú vagyok (én meg legyek pl R) na és ez így nezhetett ki:

N:valami baja van R-nek

L:biztos szerelmes

Erről B nem tudom, hogy tudhat e, de nagyon meglepődtem amikor N mesélte.

Na de kezdjük teljesen az elején...

Ugye amikor B megtudta, hogy nekem tetszik, akkor azt csináltam, hogy egy papírra felírtam:crushollak. Ennyi.

Ő ezt L-nek megmutatta szünetben (ó, és az kimaradt, hogy B a padtársam). L pedig látta már a kézírásomat (nem tudom hogyan), és felvetette neki hogy nem e R volt? És utána ez kiderult, hogy én voltam, el is voltam keseredve nagyon, meg minden, hogy ez eléggé szarul jött le, és nagyon megbántam, és rosszul éreztem utána magamat. Legszívesebben lesüllyedtem volna a föld alá...

Utána B másnap reggel odament az osztálytársamhoz (ő legyen N2),és megkérdezte tőle, hogy hogy érzem magam, hogy mi van velem, stb. stb.

A lényeg a lényeg, kiderult, hogy őt (vagyis B-t) ez nem zavarja. Oké. Megnyugodtam :D

Na és hogy visszatérve az eredeti kérdésemre... :

Szerintetek miért mondhatta azt L N-nek, hogy R(vagyis én) biztos szerelmes, azért szomorú?

(tudom elég hülye kérdés lett, úgyhogy bocsii:D és a hülyék kíméljenek kérlek :D)



2020. nov. 21. 11:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy hosszú, meg a helyesírási hibák miatt!! :)
2020. nov. 21. 11:10
 2/13 October15 ***** válasza:
78%

Azért mert legjobb esetben is középiskolások vagytok -> ha egy csajnak valami baja van akkor rögtön azt mondják, hogy biztos mert szerelmes. XD


Amúgy külön gratulálnék a "szerelmesleveledhez" így ismeretlenül is sikerült alulmúlnod az elvárásaimat..........az emberiséggel kapcsolatban. XD

Mármint komolyan "crushollak" és így ennyi? :D Ez annyira romantikus, hogy be kellene vágni a Titanic zárójelenete alá... XD -Jack crushollak. Miközben a csávó éppen fagy meg az 5 fokos vízben... UwU XD

2020. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

XDDDD

Hát nem volt időm többet írni még semmi :D

De ez fájt #1. Nagyon fájt :D :(

2020. nov. 21. 11:26
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
komolyan végig kellett olvasnom ezt a maszlagot... semmi mögöttes háttere nem volt a kérdésnek, abba kéne hagyni a belemagyarázást.
2020. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Neked meg ha nincs semmi ötleted/tipped hogy hogyan lehet normális választ adni akkor ne tedd... Ennyi
2020. nov. 21. 12:09
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
de megadtam: csak túlgondolod ezt a kis semmis megjegyzést. az már nem az én bajom, hogy nem tudsz szöveget értelmezni.
2020. nov. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De úgy néz ki te se tudsz szöveget értelmezni, mert nem az volt a kérdésem amire így válaszoltál :D
2020. nov. 21. 12:13
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
De, válaszoltam: semmiért. Semmi mögöttes tartalma sem volt, amiért rá lehetne kérdezni, hogy "miért". Olyan mintha egy ismerősöd köszönne neked, majd megkérdezed miért tette. Erre is hülyeség rákérdezni, ahogy arra is, amin te pörögsz.
2020. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem pörgök rajta, meg nem is akarok, meg semmi.

De eléggé meglepődtem.

2020. nov. 21. 14:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig ez egy teljesen normális szófordulat...
2020. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!