Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti kezdenétek fiatal...

Férfiak! Ti kezdenétek fiatal csajjal ? Várnátok rá?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk a csaj 16 éves, értelmes, intelligens, jól néz ki , szűz stb. De a kora miatt még nem lehet vele együtt lenni. És a lány is nagyon szeret, hűséges stb .


30x éves pasikhoz szól a kérdésem


16/L


2020. nov. 21. 19:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. nov. 22. 11:24
 12/19 anonim ***** válasza:

Viszont azon gondolkodj el, hogy miben más egy párkapcsolat egy jó barátságnál.

Nem biztos, hogy a távkapcsolatoknak van értelme. (kortól függetlenül).

Egyrészt megterhelő a több órás utazás, nem olcsó és sokszor még kivitelezhetetlen is.

Ha ara vágysz, hogy legyen melletted valaki, aki átölel, felmelegít, eljár veled ide-oda, akkor jól gondold meg, hogy az önmegtartóztatás menni fog-e neked is, meg neki is hónapokon át.

Ha meg oda akarsz költözni, jól gondolod meg, hogy ott milyen lehetőségeid lesznek.

Ha nem távkapcsolat, akkor vedd úgy, hogy nem írtam.

2020. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem távkapcsolat .. 20 km re van tőlem.... De nem élünk együtt
2020. nov. 22. 12:59
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen és igen.
2020. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

30f

Neharagudj,de engem a gyerekek nem vonzanak. Biztos jófej csaj vagy,de nekem egy 30as csaj sokkal vonzóbb. Gondolkodásban és fizikailag is jobban bejönnek. Te még fiatal hamvas csajszi vagy,de nagyon tapasztalatlan vagy.

2020. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Semmi gond 😊 kinek mi
2020. dec. 6. 20:00
 17/19 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne együtt lenni vele? Ha tényleg értelmes, semmi akadálya.

Volt 22 éves barátnőm, aki fejben éretlen volt a korához képest. Nem is működött sokáig a kapcsolatunk.

2020. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Olyan durva, hogy egyetlen pedofilozó és szitkozódó komment sincs, hogy "mivan, nem kellesz egy lánynak sem a saját korosztályodban?" stb.

Mi lett itt az emberekkel?


Egyébként szerintem nincs ebből gond, maximum furán fognak rátok nézni. A környezetemben is van majdnem hasonló. 17 éves lány és 29 éves fiú.

Kb. külsőre az apja lehetne, de ha szeretik egymást akkor nincs miről beszélni. Én ha pl. 26-30 lennék és utamba kerülne egy minden téren tökéletes 16-17 éves, nem igazán gondolkodnék rajta, hogy ki mit gondol rólunk.

2020. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Utolsó de édes vagy 😍


Köszönöm hogy kommneteltél😊

2020. dec. 15. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!