Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az orvosotok közölné...

Ha az orvosotok közölné veletek, hogy nem sok időtök van hátra, mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem venném komolyan , felkeresnék több orvost és módszert . Rögtön semmit se fogadjunk el vagy ne utasítsuk el , járjunk a végére .
2016. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végrendelkeznék és búcsúznék. Megszervezném a temetésemet. Egyébként élnék ugyanúgy, amíg tudok, amíg az állapotom engedni. Mi mást lehetne, nagybetegen nyilván nem vadulni, kicsapongani vágyik az ember.
2016. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Saját tapasztalat, hogy az orvos nem közli, mert nem tudja, kinek mennyi van hátra! Az én állapotom már lehetővé tenné, hogy megmondják, mennyi lehet, több orvostól is megkérdeztem, egyik sem mondta meg!!! Mindenkinek más a szervezete, másképpen reagál kezelésekre, stb...Szerintem egyet nem szabad, pánikolni!!! A kiindulás is ugyanaz, senki sem él örökké, előbb-utóbb mindenki leköszön!! Ha meg is mondja, mivel jobb vagy rosszabb utána, mint annak, aki nem tudja reggel, hogy balesetben vagy valami banális dolog miatt hal meg mondjuk aznap???
2017. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!