Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz 8 hónap home...

Mennyire gáz 8 hónap home office alatt 15-16 kg-ot felszedni?

Figyelt kérdés

173/78 -> 173/95

Nem mintha látszana, csak kellemetlen. Dehát mit csináljak, ha egyszer itt a hűtő mellettem :D


2020. nov. 21. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Az nem férfias, hogy nincs önuralmad és felzabáltad a hűtőt. A testednek sem tesz jót, mint más is írta, hosszú távon következményei lesznek. Valszeg itt nem fog megállni a súlyod, hacsak nem teszel ellene még időben, mielőtt egy mázsa leszel.
2020. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem Karacsony utan olyan 110 is lehetsz majd, ha igy folytatod.
2020. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%
A jelen szituban ink irigylésre méltó.Mert mindenki szét van feszülve,hogy kevesebbet keres,vagy hogy csődbe ment,vagy megszűnik a melója,vagy ezek miatt kidobják a lakásából,albérletéből és az ideg miatt már enni sincs kedve,mindenhonnan ez jön akárhova megyek akárkivel találkozok...te meg otthon a nyugiban,elkajálgatsz,kihízol...szerencsés vagy.Egészségtelen és leendő cukorbeteg,de jelen helyzetben szerencsés.
2020. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Én az otthon töltött hónapok alatt híztam 10 kilót, depressziós lettem és újra előjött a pánikbetegségem is. Nem zabáltam, viszont semmit nem mozogtam (kb. reggeltől estig a gép előtt ültem online oktatás címén és beadandókat írtam, olvastam, részt vettem az órákon stb.) és ez megtette a hatását. Nem tudtam személyesen találkozni senkivel sem és egyedül voltam otthon, tehát jó formán nem is kommunikáltam normálisan senkivel sem. Sokszor ki sem léptem a házból, akár heteken keresztül. Közben a családomban volt olyan, aki megfertőződött és megbetegedett a vírussal. Az egyik barátnőm kis híján öngyilkos lett a bezártság, egyetemi stressz, vírus mizéria stb. miatt. Úgyhogy ennek az időszaknak szerintem rengeteg áldozata van és nem csak arra kell gondolni, hogy valaki meghal, elveszíti a munkáját stb., de akár ezek az “apróságok” is benne vannak a pakliban. Tudom, hogy az a menő, ha valaki azt mondja, hogy “én lefogytam, végre tudtam magammal foglalkozni, jógáztam, olvastam, megtanultam egy új nyelvet, elvégeztem egy online tanfolyamot” stb., stb., de nem mindenki tudja ezt elmondani magáról és szerintem ebben nincsen semmi szégyellnivaló.
2020. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Én azért teszek érte, hogy legyen jó a fizikumom. Én is gépen dolgozok, heti 3x megyek futni.
2020. nov. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14-es, de ez elég rossz hozzáállás. Rengeteg ember meg kiment, ha mást nem, futott, sétált. A lelki egyensúlyra is oda kell figyelni ilyenkor. Ha mást nem, én is felhívtam egy barátnőmet és beszéltünk pár órát. Nem ugyanolyan, de elzárkózni a világtól a végletekbe sodor minket. Elhízni meg több szempontból sem jó, otthon is tudsz súlyzózni, néhány gyakorlatot csinálni, ha zavar. Jógázhatsz is.. nem tudom, milyen nemű vagy, de igazából mindkettőnek lehet. :)
2020. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!