Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet jelenteni hogy a...

Ki lehet jelenteni hogy a vírus összehozta a családokat?

Figyelt kérdés

Este 8 után nem látok utcán lévő embereket, így hétvégén is kevesebb az élet mindenfelé. A családosak és párban lévők otthon töltik az időt, többet foglalkoznak egymással. Szerintem ez a vírus egyetlen pozitív hozadéka. Sajnos én egyedülálló vagyok, így csak merengek ilyesmin. Talán a karácsony is meghittebb lesz így, jobban becsülik az egymással töltött időt a családok és párok.


(F)


2020. nov. 22. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaladosak és dolgozók este 8 utan eddig sem mentek sehova hanem együtt voltak

Nem lattam még olyat hogy anya föz kisgyerek bömböl apa meg ejszaka lelép aztan reggel melo :D

2020. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már délután 4 után se látok a környéken mozgást, úgyhogy ez az este 8-at nem is kellett volna törvénybe foglalni, mert mindenki inkább úgy dönt hogy otthon van. És mostanában már bevásárlóközpontokban is lényegesen kevesebb az ember. Tudatosan vagy tudat alatt, de igyekszik mindenki kerülni a tömeget.
2020. nov. 22. 15:40
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk a helyzet változatlan,azt hittem most legalább valamilyen szinten együtt lesz még a család és újra lehetek én is egy kicsit gyerek de sajnos nem,mindenki el van magának.
2020. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
NEm feltétlen, attól, hoyg be vannak zárva a lakásba, még nem biztos, hogy pozitív a dolog, a legtöbb helyen csak a veszekedés meg a stressz lett több!
2020. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb a szűkebb családot hozza össze. A tágabb családi kapcsolatokat, viszont szinte lehetetlené teszi. Ne menj az idősebb szülőkhöz stb. Pedig nekik van a legnagyobb szükségük a család törődésére.
2020. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, biztos van, ahol olyan idilli most otthon a helyzet, mint a képeslap, de nálunk pl. az a nagy meghitt karácsonyi beszélgetés, hogy mit fogunk enni, ha kirúgnak minket, mert esetleg koronás valaki, és zárják a cégeket...
2020. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azoknál a családoknál ahol veszekedés van, ott mindig is volt, nem ez a helyzet alakította úgy. Időseknek lehet segíteni, látogatni őket, a korlátozás csak 8 és 5 között van. Itt felém nagyon sok kisgyerekes család van, péntek óta nem láttam őket, még annyira se jöttek ki a házból hogy friss levegőt szívjanak. Én is kihasználnám a lehetőséget ha lenne párom és gyerekek, de egyedül vagyok és így nagyon nehéz pozitív dolgokat találni a mindennapokban.
2020. nov. 22. 16:13
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak nem fognak kirúgni senkit és ha szűkösen is, de mindenhol lesz karácsonyi vacsora 🙂
2020. nov. 22. 16:15
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Inkább mindenki elvonul egyedül, hogy minél kevesebb időt kelljen a többiekkel töltenie (a saját és környezetem helyzetéből indulok ki, de valószínűleg nem egyedi az eset)
2020. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden velem egykorú ismerősöm aki most több időt kell, hogy a szüleivel legyen menekülne otthonról, szóval ha bármit is tett a vírus, akkor inkább eltávolította őket. :p
2020. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!