Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a vírus az idősekre veszély...

Ha a vírus az idősekre veszélyes, akkor megis miert van veluk tele a varos?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek. Nem ertem hogy miert kell naponta lemenni a piacra, vásárolgatni, cigizgetni, unokazgatni most. Ha miattuk van kb karantén, akkor hogyhogy pont ok nem tartják be?


[link]


2020. nov. 12. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy tavasszal felvett video.
2020. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Tudatlanok, bigott vénemberek ők, akiknek nehogy már a fiatalok megmagyarázzàk....


Kb ezért.

2020. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es? aki akkor buta volt, ugyanugy gondolkodik most is. Igazad van, azert érezni a különbséget nyilvan, de akkor is, a videoban: “en nem szoktam lejarni, csak..”- hat akkor megis lejársz ha most lenn vagy. “Nem jarok le, csak boltba meg dohányboltba... naponta 😀” vicc. Szerintem nekik faj otthon maradni. Regen is ez volt, tömött buszok öregekkel reggel 6kor.
2020. nov. 12. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Az oregeket kene otthoni karantenba zarni,nem a fiatalokat.


Mekkora diktatura van.

2020. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem tudnak magukkal otthon mit kezdeni. És amíg nem kapjál el, addig vígan korzóznak, utána meg megy a síránkozás.
2020. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt ertem, de es a tobbi nem tudom hany százezer ember aki emiatt hogy az öregeket védjük, elvesztette a munkáját? az is unatkozik, de még éhezni is fog mindjart. 😀
2020. nov. 12. 13:27
 7/9 October15 ***** válasza:
22%
Nem csak az öregekre veszélyes te nagyon szakmunkás virlógus. :D Egyébként augusztus 10-e óta 3x voltam kint [római gazdaságtöri zh, + 2 könyvtárazás] és így is beszoptam úgy, hogy utoljára több mint 1 hónapja voltam kint. Akkor kérlek magyarázd már el, hogy miért oké ha a sok hülye oda járkál ahova akar ha utána beviszi más házába a szarjait. Meg azt is elmagyarázhatnád szakmunkás virológus, hogy mennyire lehet veszélyes valami aminek a hosszú távú hatásairól alig tudunk semmit és olyan különböző egyedi tüneteket is produkáln mint pl tartós érzékvesztés / zsibbadás bármiféle fizikai ok nélkül. :D Nem kell bele hallnod ahhoz, hogy qrva fura tüneteid legyenek vagy ahhoz, hogy x hónap / év múlva előjöjjenek a szövődmények.
2020. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oke, ez is igaz, hogy nem csak rájuk veszélyes, hanem mindenkire, de rájuk a legjobban. Elkapják->szinte biztos hogy meg is halnak->no a halottak száma->egyre durvább korlátozások. Le kell vezetni neked? A fertőzöttek senkit sem érdekelnek, az a lenyeg h mennyi ember halt mar meg. Egyebkent egyetemen tanulok, foleg ezert is zavar ennyire, hogy dobhatok ki par félévet, emiatt a faszsag miatt.
2020. nov. 12. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg, de az életemet tenném rá, hogy ugyanilyen kérdés már volt annyi,mint a rohadás. Örülök, hogy feltetted.
2020. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!