Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan adakozzak? Rokkant vagyok.

Hogyan adakozzak? Rokkant vagyok.

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Rokkant ellátott vagyok, fogyatekossagi támogatásban részesülők látási fogyatekos vagyok, emellet szív beteg is vagyok magas vérnyomás, pacemakerom is van, asztham is van, D Csoportos rokkant elatott vagyok 79%-os. Véglegesített vagyok. Dolgozom 4 órát mellete, összesen a rokkantsági , fogyatekos támogatásom, fizetésem összesen 175 ezer Ft , !! 4en lakunk: anyukám, mama, papa, én. Adok havi 50 ezeret háztartásba. Marad 120 ezrem. Abból KIKELL magam tartani. Élelem, ruházat, persze közös a konyha de én is szoktam vásárolni kaját. Evangélikus keresztény vagyok. , és mondják adakozzak, persze ha valaki meg szorul segítek rajta, max 1000fttal vagy 2000rel., de rokkant vagyok folyamatosan járok szemészetre műtöttek is retina válás miatt, stb. Amit tudok segítek a másikon de nagyon nem tudok adakozni. Nekem sem könnyű az élet , van rezsim, szükségleteim.... itthon pl segítek a nagy szülőknek, kazanunk van fákat be hordok, szenet , mindent. Nyáron füvet vágok gondolom Isten ezeket is tujda és látja
2020. nov. 22. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem te nem adakozni akarsz, hanem magadnak gyűjtenél...
2020. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el azt a kényszer gondolatot hogy márpedig neked mindenáron adakoznod kell, és már le is van tudva a probléma.
2020. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondja, hogy adakozz és kinek?


Ha tudsz segítesz, írtad. Az, hogy rokkant vagy nem releváns amúgy a kérdés szempontjából. Van valamennyi bevételed, te tudod mennyi marad és mire. Nem kötelező adakozni.

2020. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rokkant szerencsére, de a jelenlegi helyzetben én sem adakozok. Ki tudja meddig kell még kibírni, most egyelőre félre teszek mindent, amit csak tudok. Te ismered a saját élethelyzetedet, ha úgy érzed nem fér bele akkor nem fér bele. Nem kötelező adakozni.
2020. nov. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt adakozd oda, ami felesleg. A leírásod szerint nem vagy ilyen helyzetben. Majd adakozik az, aki jobban megteheti. Nem kötelező az adakozás, csak az adó.
2020. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!