Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon gazdag vagyokk de mit...

Nagyon gazdag vagyokk de mit csináljak a zsémmel adakozzak vagy vegyek egy Ferrarrit?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Járd be a világot ennyiből akárhová elmehetsz én ezt tenném

Akinek van pénze nincs ötlete. Akinek van ötlete nincs pénze érdekes összefüggés :)

(nem kötözködésből Írtam )

am nem volt valami gyerekkori álmod ?

2015. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha égetni akarod magad egy fosstalicskával, akkor vegyél Ferrarit. Én Koenigsegg CCXR-t hajtok. A komornyikomnak Pagani Zonda Cinque Roadstert vettem, mert már direkt gáz volt, hogy Lambóval parkolt le a parkban.
2015. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha ennyire nincs otleted, add olyannak a penzed, aki tudna vele mit csinalni
2015. dec. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Troll vagy, vagy nagyképű. :)

Ha ennyire gazdag lennék akkor szerényebben tenném fel a kérdést ha emberség is lenne benne, pl: mit csinálnátok ha ennyi pénzetek lenne.. stb..

Ha troll vagy akkor meg egészségedre, verd ki rá :D

Amúgy meg tanulj meg helyesen írni, biztos a gyökereknek is tartanak magyar órát.

2015. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Készpénzt és utalást is elfogadok. Sőt, még csekket is.
2015. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
TUTI TROLL! Amúgy meg adakozzál támogass mindent amit tudsz. Ha bunk* parasz* vagy, akkor vegyél egy ferrarit és hajts bele egy betonfalba.
2015. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!