Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társadalmilag miért nem...

Társadalmilag miért nem elfogadott az, ha valaki munkaidőben egyhuzamban annyit sétál, mint amennyit mások cigiszünettel töltenek?

Figyelt kérdés
Egy bagós kb fél órát is ellóg a melóból cigi miatt. De ha egy nem-dohányzó felvetné, hogy elmegy munkaidőben 10-15 percet sétálni, amellett, hogy a munkáltató azonnal letépné a fejét, a kollégáktól is kapná a pofákat és a megjegyzéseket.
2020. nov. 22. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, amikor a cigizők kimennek, ugyan úgy kimehet a nem cigiző is kinyújtózni.
2020. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi ezért nem alkalmazunk dohányost.
2020. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nagy baj
2020. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Aki nem dohányzik, az meg kávézni ül ki, ha meg nem is kávézik, akkor mást inni. Teát/vizet stb. Mindenki megtalálja az alkalmat a trécselésre, és a lógásra.
2020. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a mi cégünkkel van a baj, de én simán el szoktam menni kiszellőztetni a fejem, ha éppen szükségem van rá.


Amúgy a többség csak rávágja, hogy kimegy enni/kajáért. Vagy csak fogja magát és megy, a kutya nem kérdezi hova.

2020. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4es, mert aki dohányzik, az nem kávézik, trécsel, stb?

Én is mindig olyan helyen dolgoztam (kivéve most), ahol ha nemdohányosként 5 perccel tovább merészeltem szünetet tartani, akkor leharapták a fejem, s cigisek meg óránként kimentek 5-10 percre...

2021. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Amennyivel több szünete van a dohanyosank, annyival rövidebb is az élete... szerintem nem kell elirigyelni tőlúk...
2021. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ebből nincs semmi gond,akkor van szüneted amikor te akarod a lényeg hogy legyen kész a munka. Volt olyan munka helyem is ahol volt napi 15perc szünet és kátyás rendszerünk volt a kártya nyitotta az ajtót tehát ha valaki nem tartota a 15percet be akkor mínusz 1 óra.:) és nem volt olyan hogy dohányos nem dohányos.
2021. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen beteg helyeken, ahol ti dolgoztok, hogy bírja ki egy normális ember?
2021. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!