Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy hirtelen sok emberrel szakadt meg a kapcsolat? Hogyan éljem túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Van, akit leépítettem, mert megelégeltem a viselkedését, volt, aki önhibáján kívül tűnt el, elnyelte a munka világa, és az egyik szülőm, aki kijelentette, hogy nem érdekli a kislányom, sem én, 20 éve elváltak, neki már nincs felém kötelezettsége, mint szülő és nagyszülő.

Úgy érzem beleroppanok a fájdalomba, túl sok volt már az utóbbi időben. Persze majd jönnek új emberek, ha visszamegyek már dolgozni az anyaságból, de addig a koronavírus miatt sem tudok semmi kapcsolatot kiépíteni. Sokat sírok, sokat vagyok egyedül, tele vagyok dühvel és csalódottsággal.


2020. nov. 23. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Most az önsajnin kivül mi a baj? Ott a net, lehet ismerkedni, csak ezt a mártirkodást hagyd már abba.
2020. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én valóban a válaszra vagyok kíváncsi. Köszi.
2020. nov. 23. 12:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem így mikor elköltöztem. Minden barátom eltűnt az életemből. Csak a meló. A munkatársak nem voltak azok a nagy barát típusú emberek.
2020. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 és hogyan vészelted át? Volt valami ami kizökkentett a gondolatokból?
2020. nov. 23. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Akkor csak a munkámnak éltem. Mikor kezdtem kifele jönni abból a káoszból ami akkor volt körülöttem az élet elémsodort olyan embereket akikkel érdemes volt megismerkedni és tartani is a kapcsolatot. Konkrétan nem kerestem. Ami jött azt elfogadtam és éltem a lehetőséggel.
2020. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#2 kaptál választ, sirám helyett ismerkedj.
2020. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Van elég trollkérdés, írogass oda. Teljesen felesleges itt verni magad.
2020. nov. 23. 12:58
 8/13 TR75 ***** válasza:

Történt, és mondhatom, hogy nehéz volt.

Én azt mondom, keress egy életvezetési tanácsadót vagy egy pszichológust. Nem kell feltétlenül terápiába járnod, de érdemes egy olyan ember véleményét meghallgatnod, aki nem kötődik hozzád, tehát vadidegen. Mostanában már akár TB-s ellátásban is lehet online beszélni pszichológussal, szerintem megéri.

A másik, hogy szülőt így elveszíteni azért nagyságrendileg más, ez is egyfajta gyászfolyamat lenne, de olyan embertől kellene elszakadni, aki él, csak épp nem kíváncsi ránk.

Azt nem írod, hogy a kislányod milyen idős, gyanítom, hogy elég kicsi.

2020. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, még babakorú. Köszi, megfogadom a tanácsot, már gondolkodtam pszichológuson. Megpróbálom összeszedni magam, csak nehéz így extrán bezárva élni, normális körülmények közt jobban viselném a megpróbáltatásokat.
2020. nov. 23. 13:11
 10/13 TR75 ***** válasza:
53%

Na, igen, ezért gáz, hogy ennyire nyomasztják az embereket a coviddal.

Ez nem összeszedés kérdése, szerintem. Elhatározás kell a kezdőlépéshez, utána már gördül a dolog.

2020. nov. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!