Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy hirtelen sok emberrel szakadt meg a kapcsolat? Hogyan éljem túl ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Van, akit leépítettem, mert megelégeltem a viselkedését, volt, aki önhibáján kívül tűnt el, elnyelte a munka világa, és az egyik szülőm, aki kijelentette, hogy nem érdekli a kislányom, sem én, 20 éve elváltak, neki már nincs felém kötelezettsége, mint szülő és nagyszülő.

Úgy érzem beleroppanok a fájdalomba, túl sok volt már az utóbbi időben. Persze majd jönnek új emberek, ha visszamegyek már dolgozni az anyaságból, de addig a koronavírus miatt sem tudok semmi kapcsolatot kiépíteni. Sokat sírok, sokat vagyok egyedül, tele vagyok dühvel és csalódottsággal.


2020. nov. 23. 12:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, tegnapelőtt búcsúztam el végleg mérgező haverjaimtól. Hát eddig semmi jó, öngyilkos akarok lenni kb.
2020. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11. sajnálom nagyon. De talán idővel fogjuk látni ennek az előnyét..
2020. nov. 23. 14:48
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok ezoterikus magyarazatot adni, de barmi is az oka, ilyenkor egyszerre rug bele az emberbe mindenki, mintha osszebeszeltek volna, es minel jobban tudod ezt, annal inkabb nem kapsz egy kinyujtott kezet, emberi hangot.

Forditva is igaz, mikor szetszednek az emberek, ha talalkozni akarnak veled, tul sok lesz.

En szembeneznek a tennyel, hogy ez most tenyleg ilyen rossz. De semmikepp nem tekintenem magam elatkozottnak, nemkivanatos szemelynek. Egyfajta dacbol maganyos tevekenysegek, erdeklodesek fele fordulnek erre a maganyos telre. Azzal a tudattal, hogy nem lesz ez mindig igy, lesz meg uj, kinyilik a vilag, uj barataid, sikerelmenyeid lesznek.

Most beguboznek, de kizarolag atmenetileg.

2020. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!