Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább "élménye...

Mi volt a legfurcsább "élményetek" az oldalon?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, amikor valaki elküldi a farkát privátban, vagy küld egy "szia, szex?" üzit, hanem valami, amit nem minden nap lehet itt olvasni. Lehet az szokatlan privát beszélgetés, vagy kérdés, stb.
2020. nov. 25. 11:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Az a furcsa, hogy néha normális emberekbe botlok.
2020. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez jogos. :D
2020. nov. 25. 11:43
 3/26 anonim válasza:
93%

Azt furcsállom, ha egy kérdésre jön pár válasz, aminek semmi köze a kérdéshez (sőt, akár negatívan kritizálják), mégis fel van pontozva.

Aztán jön néhány válasz, ami a kérdésre válaszol, azok pedig le vannak pontozva.

2020. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer a kiírt kérdésemre jött egy komment, hogy ő én másik profilról és privátba szeretné kérni a válaszokat.
2020. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Igen, a napokban volt.


Kiírtam egy ilyesmi kérdést, hogy "miért vagyok ennyire szerencsétlen?"


Majd írt privátot valami nagyon beteg ember, de nagyon félelmetes volt, ki is töröltem az üzenetét meg letiltottam.


Gyakorlatilag azt írta, hogy ő is olyan, mint én, és hogy semmi értelme az életnek, de ennél rosszabbat írt, valami nagyon pszichopatán megfogalmazva, sajnos pontosan nem emlékszem.


A lényeg igazából egy videó volt, amit belinkelt az üzenet végére. Azt írta, hogy ez a kedvenc videója, és hogy szeretné ha elmondanám az őszinte véleményemet róla, hogy miért jó ez a videó. A videó egy ISIS-es csoportos kivégzős videó volt.

2020. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Régebben volt hogy néha éjszaka is itt voltam és nem volt moderátor 22 és 6 óra között (nem tudom most hogy megy). Reggelre mindig tele volt trollkérdésekkel és -válaszokkal az oldal, de olyanokkal hogy dőlt az ember a röhögéstől.

Vagy amikor a Szexualitásban válaszoltam egy kérdésre, erre jön egy privát hogy milyen harisnyát szeretek hordani (férfi vagyok, és semmit nem írtam az eredeti kérdésben ami arra engedne következtetni hogy nő lennék...) :D

2020. nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Pár éve a sport mozgás kategóriában volt pár olyan fazon akik a sportágukban szakértők és nagyon hasznos válaszokat írtak,főleg küzdősportokban.Tényleg sokaknak segítettek a tapasztalataikkal.Aztán a kedvencemre ráírtam,hogy van e kedve beszélgetni.

Erre írta,hogy bocs,ilyesmire nincs ideje de bevágólapozta nekem a homokos kategóriát és hozzáfűzte,hogy itt biztosan nagyon szívesen beszélgetnek meg haverkodnak majd veled srácok....

2020. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

#5 vagyok.


Nem lepődtem volna meg, ha az az ember azt szerette volna tőlem, hogy vele együtt kövessünk egy tömeggyilkosságot, utána legyünk öngyilkosok. Kár, hogy kitöröltem az üzenetet, jelenteni kellet volna a moderátoroknak.

2020. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jók :D


#5 Esetleg a felhasználónevének a kezdőbetűjét kiírnád? Azért gondolom nem törlik a választ. Csak mert én ma találkoztam egy hasonló dologgal, és kíváncsi vagyok, hogy ugyanaz az ember-e.

2020. nov. 25. 12:02
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

#5 vagyok

Elküldtem a nevét privátban.

2020. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!