Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább "élménye...

Mi volt a legfurcsább "élményetek" az oldalon?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, amikor valaki elküldi a farkát privátban, vagy küld egy "szia, szex?" üzit, hanem valami, amit nem minden nap lehet itt olvasni. Lehet az szokatlan privát beszélgetés, vagy kérdés, stb.
2020. nov. 25. 11:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

-Pontozásnál a troll válaszok százaléka az egekben van, míg a ténylegesen hasznosoké/ normálisaké nagyon alacsony. Mindezt nem troll kérdések alatt.

-Perverz emberkék agyszüleményei privát üzenetekben.

-Bibliai idézetek tönkelege szintén privát üzenetekben.

-A végére a legfurcsábbat: felismertem egyik gimis osztálytársamat a kérdéséről. Pontosabban annak tartalmáról. Nem akarom, hogy itt viszont ő ismerjen rám, de az egyetem körül volt dolga, ami azért eléggé meglepett..

2020. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10816681-nem..


Tudom ez nem furcsa de olyan aranyos. A 4-es kommentelő 'eltévedt'.

2020. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #21-es: küldtem neked Talmud énekeket privátban, hogy ne csak bibliai szövegek legyenek mindig.


A kérdésre válaszolva nekem az volt a vicces, hogy olvasgattam valamelyik kategória kérdéseit még pár hónapja, aztán találtam egy kérdést, ami alá azt kommenteltem, hogy "Hmm... Pontosan így érzek én is. Mintha én írtam volna ki ezt a kérdést."

Utána néztem, hogy hát én írtam ki ezt a kérdést... :D De addigra már elküldtem a kommentet.

2020. nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#22 Először nem értettem, miért van lepontozva, mert én is azt hittem, hogy gyerekről van szó. :D De így vicces.
2020. nov. 26. 15:22
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom, volt-e kiemelkedő élmény. Inkább a jelenségek furcsák számomra.


1.

A kérdezők, kérdéseik szidása, alázása, f.k@'z@'sa. Sokszor akkor is, ha totál normális kérdés. Ha pedig elgondolkoztató, valamilyen jelenséget kritizáló, vagy érezni, hogy a kérdező szembemegy a fősodorral, társadalomkritika érződik belőle, negatív tendenciával kapcsolatosan kérdez, akkor főleg. Az izgalmasabb kérdéseknél főleg.

Ebben a kategóriában arra harapnak, ha valaki megkérdezi, hogy egy-egy ember miért viselkedhet így, hogyan kezelje, stb. Csak mire van ez a kategória, ha nem erre? Mindegy...

Van, amikor elkezdem olvasgatni a kérdéseket & válaszokat és sorban kell becsuknom, mert a kérdező vagy a kérdés agresszív, bunkó, erőszakos ekézése megy.


2.

Valami egészen más szemléletmód van itt, mint a való életben.

Itt gondolok a válaszolók (vagy csak érződik soraikból, vagy le is írják konkrétan) tökéletességére, hurráoptimizmusára. Itt mindenki hiperszorgalmas, hiperintelligens, csak magát fejleszti, elég neki maximum 6 óra alvás, minden szálkát észreveszi a saját szemében, jól keres, minden felmerülő problémát megold, egészséges, ha mégse, megoldja maga, minden gondot megold és a világ különben is rózsaszín és az emberek benne csodásak.

Viszont nemcsak ebben vélem felfedezni a jelenséget, hanem úgy összességében. Mindenben. Mindenben más itt a tömeg véleménye, mint élőben. Például én imádom a home office-t és azt se bánném, ha vissza se kellene menni az irodába. Van talán kettő, azaz 2 másik ismerősöm, aki így vélekedik. A többiek szenvednek és szerintük mi antiszociálisak vagyunk. Míg a gyakorin tök sokan szeretik a home office-t. Talán többen nyilatkoznak róla pozitívan, mint negatívan. Szóval nem feltétlen mindig érzem azt, hogy az enyémmel ellentétes a közvélekedés, van, amikor az életben senki sincs velem, a gyakorin viszont sokan. :D

2020. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
100%

Az oldalnak szinte kizárólag a zene kategóriáján vagyok aktív, ahol bár szintén nem valami épületes a tartalom, azért az a nettó őrület sincs, mint pl. akármelyik emberi kapcsolatokkal, vagy szexualitással foglalkozó témakörben. Két sztori van, ami úgy igazán megmaradt.

Az egyik publikusan fellelhető, ha az ember rákeres. Csávó megkérdezte, hogy "Mi bajom a Zikkurat Színpadi Ügynökséggel?" - ez a kérdés már szerintem önmagában megér egy misét... Mint az kiderült, valami régi magyar lemezkiadónak a weboldalán egy dátum rosszul volt feltüntetve, és bár az oldal úgy néz ki, mint amihez a kilencvenes évek végén nyúltak utoljára, a kedves kérdező saját bevallása szerint többször is megpróbálta felvenni a kapcsolatot az üzemeltetővel, hogy ezt a súlyos hibát igenis tessék korrigálni. Az első gondolatom az volt ennek kapcsán, hogy "úristen, de sok valakinek a szabadideje". Aztán szembesültem csak a helyzet valódi súlyosságával: a tag, ezen kérdés előtt, három, vagy négy évvel korábban megkérdezte gyakorlatilag ugyanezt. És igen, biztos hogy ő volt, az a stílus eltéveszthetetlen... Bele se merek gondolni, hogy milyen állapotok uralkodhatnak annak az illetőnek a fejében, akit egy ennyire jelentéktelen dolog konkrétan évekig nem hagy nyugodni... De happy end lett a vége, pár hete bekommentelt a saját kérdése alá, hogy végre valahára javítva lett a hiba - amin őszintén szólva meglepődtem.

A másik parajelenség már privátban történt. Egyszer kaptam egy üzenetet egy régi válaszom kapcsán, azzal a felkiáltással, hogy "igazad van, régen sokkal jobbak voltak a zenék, mint ma". Ez két okból is vicces... Egyrészt, a kérdés, aminek útján eltalált hozzám a tag, arra irányult, hogy miért volt régen bevettebb, hogy dalok fokozatos elhalkulással értek véget, a válaszomban pedig gyakorlatilag semmiféle értékítélet nem volt. Másrészt, ha lett is volna, az nem vágott volna egybe az említett véleménnyel, ugyanis én pont amellett kardoskodtam vehemensen akkoriban, hogy mekkora hülyeség a "régenjobbvót a zene"-mentalitás. Igyekeztem kedves lenni, de azért megpróbáltam egy válaszban az illető tudtára adni, hogy fogalmam sincs, hogy ez az egész honnan jött neki, valamint hogy nem is értek egyet vele. Szerencsére nem különösebben vette magára, amit írtam, hanem mintha nem is mondtam volna semmit, csak úgy hozzám vágott egy linket a YouTube csatornájához, amit általa birtokolt régi csudajó zenei lemezek/kazetták digitalizált hanganyagának feltöltésére tart fent. Úgy voltam vele, hogy "nagyszerű, ismét nem értette, amit mondtam, és ráadásnak még el is linkeli a videóit, amik gondolom mind retro pop/rock"... Azért felnéztem a csatornára puszta kíváncsiságból, és a fenn levő zenék egy része egybe is vágott a feltételezésemmel, viszont görgettem egy kicsit, és észrevettem, hogy rendkívül sok a gyerekzene, és ráadásul nem is mind Halász Judit volt, meg hasonlók, hanem sok volt az ilyen rajzfilm franchise-okra húzott cash-grab cucc. Tele volt Hupikék Törpikékkel a csatorna, de volt ott Tini Nindzsa Teknőcök kazetta is - ez utóbbiról nem is tudtam, hogy létezik... Némiképp sokkoló volt szembesülni vele, hogy amikor ez az arc tolt nekem egy hegyibeszédet arról, hogy az a zene az igazi, amit ő szeret, akkor legalább részben a Hajrá Törpökre gondolt.

2020. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!