Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább "élménye...

Mi volt a legfurcsább "élményetek" az oldalon?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok, amikor valaki elküldi a farkát privátban, vagy küld egy "szia, szex?" üzit, hanem valami, amit nem minden nap lehet itt olvasni. Lehet az szokatlan privát beszélgetés, vagy kérdés, stb.
2020. nov. 25. 11:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%
Elég furcsa volt amikor vki privátban elküldött kb 50 oldalnyi vallásos szöveget.
2020. nov. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ilyet én is láttam már (nem privátban ugyan), de előfordul, hogy valakiben random elkattan valami, és bemásolja a fél bibliát egy kérdés alá. 🤔
2020. nov. 25. 12:44
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem újdonság nekem sem. Ha összeszámolnám, hogy pár év alatt mennyi ilyen volt, szerintem olyan 20-25 vallásos-jézusos privát üzenet biztos lenne.
2020. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%
A szexualitásban van egy vallásos fazon, aki egy perverzebbre sikerült válaszom hatására elkezdett téríteni. Visszaírtam neki valami jót, attól ő is beindulhatott, mert hirtelen már érdekelték a bűnös dolgok. 😂
2020. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Ezt csak itt hagyom hogy később visszajöhessek olvasni a további válaszokat, ezek viccesek...
2020. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #15-ös.


Akkor pipáld be jobb felül, hogy "Figyelt kérdés".

2020. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szexualitas kategóriában majdnem minden nap van egy ilyen, kezdve az olyan kérdéseknél , hogy "lányok, mit szólnátok, ha a párotok wczés után azt kérné hogy ne töröljétek ki, hanem engedjétek hogy kinyaljon titeket" (igen, ez valós kérdés volt) egészen addig, hogy egy rakás spermaagyú akart leb aszni, mert azt mondtam, hogy nem normális fürdés közben kukkolni a kishúgodat.


Viszont megmaradt bennem az is, amikor kiírtam egy történelemmel kapcsolatos kérdést, kaptam rá egy választ ami érdekes volt, de voltak dolgok amiket én máshogy tudtam, szóval megprobaltam leírni az én szemszogemet és kérni, hogy a válaszoló is írja le az övét. Erre kaptam egy teljes bekezdést arról hogy milyen hülye vagyok, és hogy menjek vissza az általános iskolába mert nem csak hogy történelmi ismereteim, de olvasási készségeim sincsenek. :D

Az úgy érdekes volt.


Na meg volt egy gyerek még régebben, aki kiirt valami gyilkos-szimpatizáns kérdést, és amikor írtam hogy sosincs jó indok arra, hogy csak úgy fogd magad és kinyír valakit, kaptam tőle egy privátsorozatot arról, hogy mennyire ellene van az egész világ, szóval jogos lenne, ha fogna egy fegyvert, és visszavágna.

(a tény, hogy a válaszok alapján nem csak én találkoztam itt egy ted bundy jelöltel eléggé ijesztő😅)

2020. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%

A legfurcsábbak számomra a kamu kérdezők.


Akik vagy ugyanazt a kérdés teszik fel 50-szer. Mint régen a sikertelen állásinterjús.


Vagy a kérdés lényege ugyanaz de más kamu a sztori, mint a munkaügyis, bombanős "Balázska" kérdezőknél.


Egyszerűen csak elgondolkoztat, mennyire sikertelen, szó szerint élettelen emberek lehetnek ezek, hogy ennyire "kamu" világot kell felállítsanak.

2020. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

Illetve ami érdekes, mennyire nyomon követhető a világ és a gondolkodás változása.


Lásd koronavírus ahol eleinte csak szkeptikus válaszok voltak, majd később már azt ekézték aki minimális szinten is szkeptikusan gondolkozott róla.


De ugyanez bármi más témánál. Volt hogy nagyjából ugyanarra a kérdésre ugyanazt a választ adtam. Ami régen 100% hasznos válasz volt azt utána 0% hasznossággal értékelték, és kaptam a beszólásokat meg jött a nyáj effektus, miközben régen meg egyet értettek velem.

2020. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor futok abba bele, hogy rám írnak férfiak, holott én is férfi vagyok. Lehet, hogy a megfogalmazásommal van gond...
2020. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!