Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » December 7 és 11 között...

December 7 és 11 között szabadságon vagyok (muszáj volt kivennem, túl sok maradt év végére), de nem igazán van ötletem, mit csináljak (home officeban dolgozom, eleve nem vagyok túl kimerült). Ti mivel töltenétek 1 hetet a jelenlegi korlátozásokban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Takarítsd ki a lakást!
2020. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén takarítok a lakásban.
2020. nov. 25. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Otthonkáció
2020. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
süssél eltartható aprósütit karácsonyra. készítsél díszeket. kezdd el feldíszíteni a lakást. olvass. netezz. tornázz. jógázz. nézzél sorozatokat
2020. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú de jó neked. Én nagyokat sétálnék, könyvet olvasnék, aludnék, filmeket néznék, és felhivnam a rég nem látott barátaimat.
2020. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk legyél egy kicsit kreatívabb, mint hogy Gy.k.-n kell megkérdezni, mit kezdj magaddal.
2020. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalunk lakasfelujitas van. A jarolapot rakjuk. Akkor is meg azt rakjuk majd . 1 nap alatt megtanitunk es johetsz hozzank. 😁
2020. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel konkrétan a karácsony jön, ezért sütirecepteket néznék, esetleg sütnék is valamit. Rajzolgatnék illetve süthető gyurmából készítenék mindenféle mütyürt.

Mostanában rám jött az olvasás, tuti olvasnék is. Illetve írok egy könyvszerűséget (nem regény igazából), azzal haladnék.

Kicsit jobban rendberaknám a növényeimet.

Szerkeszteném/utómunkáznám néhány fotómat.


Takarítanék (nekem nincs időm rá rendesen, általában mosogatok, mosok, elindítom a robotporszívót és ennyi, az van sajnos otthon, amit ez alapján elképzelsz...).



Én nem szoktam elutazni, viszont az a típus vagyok, akit leteszel egy üres szobába tollakkal, papírokkal és még gondolkoznom is kell, mivel kössem le magam. Rajzoljak, az álomházamat tervezzem vagy írjak. :D



Ehelyett az általad jelzett időszakban 8 óra munka, zh-k, beadandók fognak rám várni.

2020. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyere el velem kirándulni a természetbe,garantálom neked hogy jót fog tenni.
2020. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!