Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek enyhítenek a...

Szerintetek enyhítenek a jelenlegi korlátozásokból december 10. után?

Figyelt kérdés

Én arra tippelek, hogy talán azért enyhíthetnek, mert akkor el lehet játszani a jóságos atyaúristent, hogy karácsonyra enyhítenek kicsit a szigoron, de ez csak egy vad tipp. Kérdés, hogyha enyhítenek is, akkor miken fognak.

Én nagyon örülnék neki, ha a hotelek és az éttermek újra működhetnének, de ez személyes elfogultság, mivel a családban mindenki vendéglátós és most eléggé nagy kompromisszumokkal, de szerencsére még tudunk dolgozni.



2020. nov. 23. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Egyelőre semmi sem indokolja a lazítást, egyre többen vannak lélegeztetőn. De majd két hét múlva eldől.
2020. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem kéne, majd csak jövőre. A sok karácsonyi és újévi buli elindíthatná a harmadik hullámot.
2020. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Figyeld a napi számokat. Lazításra akkor van esély, ha drasztikusan csökkennek.
2020. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
NEM! Ne is enyhitsenek! Legyunk mar tol ezen a hulyesegen, utana okunk is lesz lazulni.
2020. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg. Köztudott hogy olyankor amikor a lakosság sokat költekezik, ez a csodavírus hajlamos visszaszorulni. 🤡
2020. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A számok javulnak. Mármint érdemben nem sokat, de a trend stagnálást mutat a növekedésben és az aktív fertőzöttek száma is alig napi 1000-rel növekszik. Ez csak javulni fog a következő hetekben. Egyébként nyilván a teljes lezárás lenne a teljes megoldás úgy, ahogy ezt Thaiföldön vagy Szingapúrban megcsinálták, de náluk is jól sikerült az első hullámban a dolog. A határokat nem kell megnyitni és minden jó lenne 1-2 hónap alatt. Egyébként érdemes a NNK oldalán a heti szennyvíz staitisztikákat nézegetni. Ott is már látszik, hogy 2 hete stagnál a legtöbb településen a koronavírus örökítőanyagának mennyisége a szennyvízben. Én optimista vagyok.
2020. nov. 23. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Merem remélni. Kész vicc, ami itt folyik. Soha nem volt ilyen laza megbetegedésem, mint amikor Covidom volt augusztusban.
2020. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem, mert szeretnék hazajönni külföldről, és nem akarok karanténba menni. Covidom már volt, és nem volt para. Szilveszterkor meg ha nem engedik bulizi az embereket szerintem anarchia lesz.
2020. nov. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"A határokat nem kell megnyitni és minden jó lenne 1-2 hónap alatt." Hadd jöjjek már légszíves haza karácsonyozni. Itt kérek elnézést, hogy külföldön többet fzetnek a munkámért. :D
2020. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!