Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszélgettem egy lánnyal, mit...

Beszélgettem egy lánnyal, mit kéne tennem? Többi lent

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy oldalon, ami hasonló ehhez.

Nem látod hogy mikor nézte meg, nem látod ha fent van, ha ír...

És így hosszabb üzeneteket írtunk egymásnak, egyikből jött a másik szóval semmi baj nem volt. Elég sok üzenet ment egy nap.

De átmentünk máshova ahol gyorsabb az üzenetváltás és már nincs téma...


2020. nov. 26. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen, minden egyes gyik-es levelezésnél ezt tapasztaltam. Közös emlék híján elég nehéz beszélgetni.

Találkozás kizárva? Vagy nincs valami közös hobbi? Pl filmnézés, megnézhetnétek egyszerre a filmet, reagáltok rá, megbeszélitek stb.

2020. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Semmi közös hobbi, találka kizárva...
2020. nov. 26. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom fb. Nem lehet, hogy az, hogy látjátok a másik mikor olvassa el az üzeneteteket, és az ebből akadó megfelelési kényszer miatti stressz okozza ezt a "nem tudjuk mit mondjunk, hogy jó legyen" helyzetet?
2020. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az alapvető gond mindig a közöny. az egyik fél(mint ahogy most is a kérdező) valami komolyabbra gondol, hogy hosszabb távon is kialakul egy barátság vagy ilyesmi. a másik fél viszont csak keresett egy beszélgetőpartnert, mert épp nem volt jobb ötlete az unaloműzésre. viszont miután ez teljesítve van, szépen lassan elkezd laposodni a beszélgetés, végül már annyira felesleges az egész számára, hogy inkább nem is erölteti az érdeklődést, egyoldalúan meg a másik fél sem fogja tudni ezt felfrissíteni...


alapvetően az még a jobbik eset, ha ez csak 1-2 napig tart...az sokkal gázabb, amikor egy olyan személlyel találkozik az ember, aki hetekig-hónapokig tudja ezt játszani, és már biztos vagy benne, hogy kialakult egy ismertség, amikor elmúlik az érdeklődése és fokozatosan elkezd egyre kevesebb erőfeszítést beletenni a dologba...

2020. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: én is így jártam. hónapokig beszélgettem egy csajjal, találkozgattunk is, míg ő végül már egyáltalán nem írt nekem, és a válaszaiba sem fektetett energiát. sajnos én vakul nem láttam be ezt időben, és végül "diszkréten" letiltott
2020. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, megvolt a napi rutin hogy mondjuk óránként van egy üzi amibe van tartalom is.

Itt meg nem tudok már milyen témát feldobni a "Semmiből"

És nem hiszem hogy megunt volna mert ha nem írok akkor ő ír...

De nem úgy ahogy én, konkrétummal.

2020. nov. 26. 21:51
 7/9 A kérdező kommentje:
3-as lehet igazad van
2020. nov. 26. 21:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy platform miatt nem jó valami? XD
2020. nov. 26. 22:32
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen, a platform megváltoztatta a beszélgetésnek a stílusát, ami miatt "újra" csatlakoznotok kell egymásra azon is. Meg kell találni a közös hangot, a stílust újból. Fura lehet, mert eddig ment, és most nem megy, ezért ilyen csalódottság is elfoghat titeket, mert nem értitek, mi történik. De mindkettőtök akarja folytatni, csak ez az egész közbeszólt.


Ne törődjetek vele egyáltalán. Csak beszélgessetek akkor a semmiről, ami jön. Ne kelljen az, hogy legyen téma. Ti legyetek, és annyi elég.

2020. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!