Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen börtönben lenni mint...

Milyen börtönben lenni mint fegyenc?

Figyelt kérdés
Netezhetnek? Mivel ütik el az időt? Mennyi kártérítést lehet kapni ha fél évet benn tölt egy fegyenc?

2020. nov. 27. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Milyen kártérítést akarsz ember? Lóf*szt fogsz kapni a picsádba, nem kártérítést.
2020. nov. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Netezés? Kártérítés? Hol élsz te?
2020. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

az a baj h hiába csuktak le ártatlanul, pont a nagy kártérítési operek lekerülése céljából nyugi, a csillagos eget is lehamisítják, ha arról van szó, hogy fel akarsz lépni ellenük. a magyarok kifejezetten jók bizonyítékhamisításban, szal esélytelen.

na meg a bírót is köti a statisztika (akkor is ha netán magában tudja, h tök igazad van), így aztán be is zárult a kör, nem nagyon tudsz mit tenni, max végiglépegetni az összes fokot, tudva h eleve bukta minden, és utána Strasbourg. tulképpen a jelenlegi magyar rendszerben oda jutottunk h STRB az első érdemi fok, ahol tényleg pártatlanul és normálisan megnézik az ügyet, na csak ezt se könnyű elérni. addig viszont erre semmi esély, ha csak nincsenek meg a kellő összekötettéseid.

2020. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, hát tudom, néztem a tolvajkergetőket, ők is mennyit szívtak ezzel.


Azért kérdeztem mert a szomszédom most vett egy Audit , de előtte fél évig börtönben volt, egy A6 kb. 800 ezertől indul , azért kérdem. Előtte meg tőlem kért kölcsön. Azt mondta, hogy a börtönben sokat tippmixelt a neten. Ezt én nem hiszem nagyon el.

2020. nov. 27. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyedül vitt el valamilyen balhét, és valakik honorálták neki hogy nem beszélt. Vagyis voltak tettes társai és nem dobta fel őket, aztán ők díjazták ezt. Vagy a korábban lopott ,rabolt pénzt elrejtette nem találták meg és ahogy kijött felhasználta.
2021. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!