Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nem büntetendő, hogy a...

Az nem büntetendő, hogy a francia törvényjavaslat ellen tüntetnek?

Figyelt kérdés

Egyedül a rendőröket védi.

Az elmúlt 1 évben kb az összes ilyen rendőrös dolognál kiderült, hogy jéé mégis a rendőr cselekedett jól, jéé mégis a rendőrnek volt igaza.


példa: az a nő, aki áthajtott a piroson, de nem adta át az iratait, kamu adatokat mondott és megrúgott egy rendőrt, plusz el akart menekülni.

Egy ideig a rendőröket szidták, hogy úristen milyen mocskok, hogy megbilincselik a bűnözőt.


Aztán kiderül, hogy nekik volt igazuk, és ők voltak a sértettek.



Arról nem is beszélve, hogy személyiségi jogokat sért. Főleg hivatalos személyeknél.



Gyújtogatnak, és boltokat fosztanak ki. Hogy lehet ennyi csőcselék ember?

Kisgyerek korom óta azt hittem, hogy az emberek normálisak és 1 millióból csak pár ember ilyen. De most kiderült, hogy túlzott többségben vannak azok akik ilyen óvodás módon "tiltakoznak" olyan dolog ellen amire ha szükségük lenne azonnal minden fegyveres erőt hívnának.


RendŐRSÉG Őrzik a rendet. Ha betörnek a házadba mit csinálsz?

Jaa semmit, mert mint egy amerikai államban elüldözték a rendőrséget.


2020. nov. 29. 11:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Felőlem videózhatják a rendőri intézkedést.

De akkor azt kéne büntetni, aki hamarabb uszítja az embereket a rendőrök/a civil ellen, mint ahogy a vizsgálat eredménye megérkezne.


Utána lehet gyűlölködni, de addig NEM!


Lásd a bringás nő esete. Mindenki gyűlölte a rendőröket, több ezer kommentes gyűlöletáradat indult, egymás után bátorították egymást a rendőrök ellen, aztán kiderült, hogy végig helyesen cselekedtek.

2020. nov. 29. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A véleménynyilvánítás sohasem büntetendő (nyilván nem a rombolásra, gyújtogatásra gondolok).


A rendőr szerintem is legyen azonosítható, de a mai, közösségi médiás, uszítós időkben a személyazonosságukat is védeni kell.


Tehát ideális esetben megoldani, hogy az egyes intézkedő rendőr felelősségre vonható legyen, ugyanakkor ne ismerjék fel arcról, hogy megtámadhassák az otthonához vonult, ferhergelt tömegek.

2020. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tüntetni mindenkinek joga van. Nyilván az emberek akkor is a rendőröket hibáztatják amikor nem ők a hibásak, viszont ez eddig az egyik legmegalapozottabb tüntetés szerintem. Fontos, hogy amit a rendőrök csinálnak átlátható legyen különben aranyutat kapnak a visszaélésekhez. Maguk alatt vágják a fát ezzel a törvénnyel.
2020. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2: igen, ezt akartam én is írni :D természetesen mindenki felelősségre vonható, de az, hogy minden háttérinfó nélkül szabadon kimondhatom ,hogy igenis mocsok rendőr, ő a rossz és több ezer embert uszítok rá, hogy kapjuk el, az nagyon nem oké.


3: igen, az lehet. Ezért szerintem testkamera a minimum. Az mindent rögzít, így minden szót hallani, ujjmozdítást látni rajta.

2020. nov. 29. 12:19
 5/5 A kérdező kommentje:

2: az ilyen emberekből kinézem, hogy házhoz mennek és lincselgetnek.

például amerikában is ez volt. talán 30 vagy 40 rendőr esett áldozatul a csőcselékeknek.

Mind meglincselve, halálra verve stb stb.

2020. nov. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!