Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más fiatal is van aki nem...

Más fiatal is van aki nem érzi jól magát itt magyarországon nem boldog és ki szeretne költözni Amerikába vagy Angliába?

Figyelt kérdés
Itt magyarországon egyszerűen nem vagyok boldog ,nincsenek se barátaim se senkim ,ott kint új életett kezdhetnék és sokkal jobb jövőképem lenne mint itthon ,más is gondolkodott már ezen hogy kiköltözne az adott 2 ország eggyikébe vagy van itt olyan aki már a 2 közül valamelyikben lakik ?

2020. nov. 29. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Mindkét ország jóval jobb mint magyarország bár amerikában attól is függ melyik állam , anglia viszont jóval nyugisabb mint amerika
2020. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Én inkább anyagi okok miatt választanám külföldöt. Tulajdonképpen nevetséges, hogy itthon a nyaralás luxusnak számít és az emberek nagyrésze a vacak minőségű kajákat képtelen megvenni, míg külföldön a nyaralás és kirándulgatás alap.
2020. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát igen ,amerikában nekem florida a legszimpatikusabb ,egész évben jó idő szép környezett és laza jófej emberek vagy legalábbis nem olyan a mentalitás mint itt magyarországon , bár ügye magyarországot túltenni ebből a szempontból nem egy nehéz feladatt , nem véletlen van az a mondás ha magyar a barátod akkor minek neked ellenség
2020. nov. 29. 13:52
 4/19 A kérdező kommentje:
2 es teljesen eggyetértek veled ,ha ott normálisan dolgozik az ember akkor tényleg simán lesz pénze az embernek nyaralásra a legújjabb telefonra amire nem kell felvennie hitelt mint itthon sokan azt teszik , és igen vagy egy ismerősöm aki ott él kint és mondja hogy a boltok is ég és föld a magyar boltokhoz képest , rengeteg termék valászték pl mondta hogy egy nagyobb boltban csak tejből van vagy 30 - 40 külömböző fajta , itthon meg az emberek a kevés valászték közül is veszik az olcsó legsz*rabb minőségű termékeket, mert hát senkinek sincs pénze ügye ,
2020. nov. 29. 14:00
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Én Új Zélandra költöznék. Anglia túl nedves nekem, az USA-ban meg túl sok az idióta. Egyébként én itthon fiatal orvosként tök jól megélek, persze nem úgy, mintha nyugaton lennék, de alapvetően sok mindent megengedhetek magamnak.

Az én költözésem oka főleg a magyar nők körében uralkodó szellemi nihil lenne. Gyakorlatilag itthon alig lehet normális nőt találni, aki számára férfiban nem az az etalon, hogy legyen 190 cm magas kigyúrt, műveletlen, nagypofájú tahó. Itthon a nők körében a proliság a menő. Még öt évet adok Magyarországnak, ha addig nem jön össze a feleség gyerekek, család stb, akkor költözöm délre.

2020. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Jelen! Bár én jelenleg Angliában vagyok már.


De ne hidd azt, hogy itt álom egyébként. Jobb mint otthon, de pl: én itt sem nagyon tudok barátokat szerezni :(

2020. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
5 az is jó ,és még a skandináv országokban is jól lehet élni , nekem mondjuk sosem volt gondom a nőkkel bár az is igaz hogy elég sokat edzek meg 183 cm magas vagyok de őszintén engem sosem ez foglalkoztatott , már 2 éve nincs párkapcsolatom pedig még elég fiatal vagyok igaz ha akarnék bármikor lehetne egy csajom de engem ez tényleg nem érdekell , én sikeres és gazdag szeretnék lenni ,egyszóval egy sikeres és boldog férfi aki sokmindent elért és megélt és felépített , szeretnék alkotni és létrehozni valamit amit csak magamnak köszönhetek .
2020. nov. 29. 14:18
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Miből gondolod, hogy Angliában szereznél barátokat? Annyira más a mentalitás, mások a tapasztalatok, ráadásul ki is nézik a kelet-európaiakat, hogy ha itthon nem sikerül kapcsolatokat kiépítened, jó eséllyel ott még kevésbé fog menni.

Éltem kint 3 évet, találkoztam barátságos emberekkel, de egy ponton túl nem tudtunk a helyiekkel közel kerülni egymáshoz. Egyszerűen nem volt meg a közös hullámhossz, más dolgokra csodálkoztunk rá, más poénokon nevettünk, teljesen máshogy láttuk a világot. A lengyelekkel jöttem tök jól ki, de azért felesleges Angliába menni, hogy ott lengyelekkel haverkodj.

2020. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
6 tudom , de ami a másik szempont hogy az ilyen nagy országokban el tud vegyülni az ember , és ez a másik amit nagyon utálok hogy itt magyarországon kis tulzással mindenki ismer mindenkit , és ott kint nem egymással hanem mindeki saját magával foglalkozik , nem úgy mint itthon
2020. nov. 29. 14:24
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg valahol olyan helyen élnék ahol nem kellene többet a hülye médiával találkoznom, nem kellene mindennap idiota munkákat csinálni semmi pénzért, többet nem kéne maszkot hordani. Egyszerűen csak mindentől és minden embertől távol egy természeti kincsben élni, valahol ahol minden megterem. Csak magamra dolgoznék. Semmilyen hulladék kaját nem ennék többet. Ez az élet itt engem mérgez de nagyon és máshol se jobb a helyzet. Valahol távol valakivel akivel érdemes lenne élni. Vagy valakikkel. De ez a rabszolga életmód minden országban így lenne.

Nem erre vágyom. Angliában vagy Londonban se lenne különb. Sőt akiktől hallottam sokszor ott heti 6, vagy akár 7 napokat is dolgoznak. Tényleg csak ennyi az élet? Na de ez én vagyok. Nem vágyom erre a,, modern '' rabszolgatartó rendszerre, néha annyira kilépnék ebből az egészből.

2020. nov. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!