Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól látom, egyre kevesebb a...

Jól látom, egyre kevesebb a fiatal van Magyarországon?

Figyelt kérdés

Emlékszem amikor gyerek voltam, rengeteg fiatal volt utcán, játszótéren, plázákban, parkokban, szórakozó helyeken. Most meg alig van fiatal, szinte csak középkorú meg idős embereket látok mindenhol. Hová tűntek a fiatalok?


30/F



2017. máj. 5. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Külföldre jöttünk építeni a jövőnket.
2017. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Itt vagyunk külföldön! :)

(Sajnos...)

2017. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

+elöregedés


mondjuk én most se látok kevesebb fiatalt, inkább a kisebb településeken van belőlük kevesebb

2017. máj. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szintén külföldön.
2017. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Így van. Gyerekből, kamaszból látni azért, de a fiatal felnőttekből nagyon kevesen. Mert ők ugye külföldön vannak már.
2017. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én még itt vagyok, de intézem a Kanadába való beutazást. Nagyon fáj a szívem a "szülő-országomért" de rengetegszer volt hogy próbáltam talpon maradni, tanulni, de valahol azt érzem, hogy folyton kigáncsol(nak). Idegen helyen vállat vonok, de hogy a saját hazám? Saját hazámban egy épphogy elevickéléshez kellő bért úgy kell kimádkozni egy munkaadóból? Ahol hiába kiabálok hivatalos fülekbe, ha valami igazságtalanság ér, meg se hallják? Nézd meg, jelen helyzetben hazánk jó hely egy fiatalnak?
2017. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Persze többen mennek külföldre,mert több lehetőség van,de azért vannak fiatalok,legfeljebb a kisebb településekről jönnek el a nagyobb városokba.

Idősekből egyre több lesz,mert anno Ratkó Anna ilyen "népszaporító" rendeleteket hozott,azok az emberek most kezdenek menni nyugdíjba.

Egyébként kicsit olyan provokatívnak érzem a kérdést,ami arról szól,hogy lám lám,aki teheti,elmegy ebből a csóró országból.

2017. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Kevesebb a születések száma is, ez tény, de az is belejátszik a dologba szerintem, hogy a mai gyerekek sokkal többet rohadnak a számítógép előtt a szobában, ahelyett, hogy kimenjenek egymással bandázni.
2017. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen külföldön vannak, hanem otthon ülnek a gép előtt. A mi lakótelepünk is kihalt, mióta elterjedt a net.
2017. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Gyere haza fijjatal!!!
2017. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!