Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorikérdéseken vannak...

Gyakorikérdéseken vannak rendes választ adó emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg vagyok botránkozva. 2 kérdést tettem fel ezen az oldalon: 1. legjobb barátnőm 18. születésnapjára szerettem volna adni valami rohadt jó emlékezetes ajándékot (ami sikerült mellesleg) és ehhez kértem szépen ötleteket, illedelmesen. Erre olyan válasz érkezett, hogy milyen szar ember vagyok, hogy én nem tudok ajándék ötletet a saját bnőmnek (mellesleg volt ajándék ötletem, de a LEGJOBBAT akartam neki adni és hátha volt valakinek valami kutya jó ötlete)

2. Kérdésem pályaorientációval kapcs volt, orvosira készülök, azonban nem tudom hogy egyes szakoknak mi az előnye-hátránya. Erről tettem fel egy kérdést, ahol 1 óra alatt hárman köveztek meg, mert hogy én megkérdeztem a keresetet, hogy melyik szak hogy keres. Épp kenyérre futja vagy egy sportkocsira. Ez egy kérdés volt a 100 másik mellett ami érdekel. Persze senkitől nem kaptam normális választ, csak szidalmat, hogy ne menjek orvosnak, mert egy mogorva senki lesz belőlem és csak a kereset érdekel.


Az emberek ide azért járnak, hogy kioktassák a másikat, ahelyett hogy segítenének?

(Akinek nem inge... azoknak a véleményét várom)



2020. nov. 29. 21:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
20/L mellesleg
2020. nov. 29. 21:39
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

1) vannak

2) egyetértek azokkal, akik azt válaszolták, hogy nem ismerik a barátnődet, honnan tudják mit szeret, minek örülne.

3) egyetértek, hogy aki orvosira készül, az tudjon már alap dolgoknak utánanézni. Nem olyan bonyolult, vegye a fáradtságot és ne ismeretlenek vélménye alapján válasszon, hogy mit kezd a saját jövőjével.

4) vannak normális válaszolók, vannak trollok, vannak kötekedők, vannak, akik leírják a véleményüket, mindenféle ember van a gyk-n, ugyanúgy mint a vlágban általában.

2020. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Igen, vannak.
2020. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítésképp: ne feledjétek, a világban a hatalmi struktúra és a technikai fejlődés előre halad (sajnos őrült módon), úgyhogy ügynökök még mindig léteznek dögivel, hiszen az infóközlés és -szerzés, valamint a közvélemény manipulálása az egyik legjövedelmezőbb (politika által rendelt) elfoglaltság. Sajnos. Szóval a trollok sok esetben fizetett ügynökök, szintén gyakran unatkozó kamaszok, de ne mritka a sértődött családanya sem, akiket nem elégí ki rendesen a férje ura. Minderre sajnos számítani kell, kedves kérdező.


De léteznek rendes, segítőkész emberek is, igaz, azokat sajnos haljamosak lepontozni, bár az nem csak trollok általi, hanem a begyöpé9ösödött szokásokből is ered, gyakorta, hoyg valaki mást mer állíteni, mint a többség, és tudományosan alá is tudja támasztani, de lepontozzák, ha eltér a szokásos gagyi választól...


Úgyhogy van itt minden, kedves kérdező, mi szem szájnak ingere... Vagy nem ingere...

2020. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak.
2020. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak normális válaszokat adok, de észrevettem, hogy sok a fontoskodó, más véleményét elfogadni képtelen hozzászóló
2020. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, de sokan bújnak az anonimitás fátyla mögé veszekedni.

Szokd meg vagy szökj meg.


Néha egész okos dolgokat olvasni, néha a fejét fogja az ember. Egyébként tudsz reportolgatni (sárga felkiáltójel) válaszokat, ha valaki kizárólag a konfliktus keresésre van kiéleződve.

2020. nov. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretlek mert rendes vagy. 🥰
2020. nov. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Még a feltételezés is abszurd.
2020. nov. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyk-n nem hiszem, hogy lennének.

Ide a társadalom legalja jár fel. Egy értelmes ember ugyan minek járna fel egy ilyen oldalra, ilyen emberek közé?

2020. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!