Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorikérdéseken vannak...

Gyakorikérdéseken vannak rendes választ adó emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Meg vagyok botránkozva. 2 kérdést tettem fel ezen az oldalon: 1. legjobb barátnőm 18. születésnapjára szerettem volna adni valami rohadt jó emlékezetes ajándékot (ami sikerült mellesleg) és ehhez kértem szépen ötleteket, illedelmesen. Erre olyan válasz érkezett, hogy milyen szar ember vagyok, hogy én nem tudok ajándék ötletet a saját bnőmnek (mellesleg volt ajándék ötletem, de a LEGJOBBAT akartam neki adni és hátha volt valakinek valami kutya jó ötlete)

2. Kérdésem pályaorientációval kapcs volt, orvosira készülök, azonban nem tudom hogy egyes szakoknak mi az előnye-hátránya. Erről tettem fel egy kérdést, ahol 1 óra alatt hárman köveztek meg, mert hogy én megkérdeztem a keresetet, hogy melyik szak hogy keres. Épp kenyérre futja vagy egy sportkocsira. Ez egy kérdés volt a 100 másik mellett ami érdekel. Persze senkitől nem kaptam normális választ, csak szidalmat, hogy ne menjek orvosnak, mert egy mogorva senki lesz belőlem és csak a kereset érdekel.


Az emberek ide azért járnak, hogy kioktassák a másikat, ahelyett hogy segítenének?

(Akinek nem inge... azoknak a véleményét várom)



2020. nov. 29. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire igyekszem normálisan, a legjobb tudásom szerint válaszolni. Ennek ellenére engem is lehülyéznek, lepontoznak párszor.
2020. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondanám, hogy ezen az oldalon ne várj mást, mert itt magyarok írogatnak, de akkor én lennék a cigány, meg a rasszista, meg mit tudom én...
2020. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nem vagy cigány, csak általánosítasz.

2020. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
És azzal mi a baj? Szerintem csak meg kellene értenie az embereknek a szó lényegét. Ha azt mondom, hogy mind ilyen, akkor mindenkire értem. Ha általánosítok, akkor általában ilyenek az emberek. Ilyen egyszerű.
2020. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!