Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért törli az üzenetet ha...

Miért törli az üzenetet ha látja, hogy nem válaszoltam rá?

Figyelt kérdés
Írt egy ismerősöm, én nem reagáltam rá mert már nem vagyunk jóban ő pedig törölte az üzenetet mint ha meg sem írta volna. Most ez mire jó?

2020. nov. 30. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Ez attól is függ, hogy mit írt, és te rákattintottál e a beszélgetésre.

Ha esetleg bocsánatot kért/újra barátkozni akart veled/csak rádírt random valamivel kapcsolatban, és te láttad a beszélgetést, de nem válaszoltál rá, akkor úgy gondolhatta, hogy nem akart kellemetlen helyzetbe kerülni. Ezzel próbálja meg nem történté tenni, a saját maga békéjéért. Vagy fél, hogy megmutathatod másoknak, akikkel kinevetheted őt miatta.

Ha nem kattintottál rá, és akár láttad az értesítési fülből az üzenetet akár nem, neki úgy jelezte, hogy nem olvastad el. Biztosan úgy volt vele, hogy az "akkor mindegy" kategória, nem hagyja függőben a beszélgetést, nem aláztatja meg magát, nem adja meg neked az esélyt, hogy kinevetsd esetleg. Ugyan úgy, mint az előzőnél.

Vagy az is lehet, hogy véletlenül küldött neked egy üzenetet, ezért törölte.

2020. nov. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek
2020. nov. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert màr nem vàrja a vàlaszt
2020. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nyilván azért törölte, mert nem reagáltál rá.
2020. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!