Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír rám senki messeng...

Miért nem ír rám senki messengeren? Sosem kaptam még üzenetet csak akkor ha az én üzenetemre válaszoltak.

Figyelt kérdés
Kb 2013 óra van facebookom, 193 ismerősöm van, közülük 60-al tartom a kapcsolatot, és találkozunk is néha. DE! Senki nem ír rám, hogy mizu, vagy akármi. De akire én ráírok az válaszol, angyon kedves, van amikor órákig chatelünk egy videókártyáról, vagy procikról (most csak modntam valamit) De senki nem kezdeményez felém sose. És pedig tapasztalták, hogy jó velem beszélni.. Ez micsoda????? Másnak biztos nem ilyen az online élete, pl azok akikre ráírok máris érdeklődött valaki feléjük. De én?? Senkit nem érdeklek? Dehát mégis, mert beszélgetnek velem.. De senki nem ír rám magától. Simán elfelejtenének. Ennyire "láthatatlan" vagyok?
2020. jan. 19. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy és milyen közegben mozogsz. Én az ismerőseimmel csak akkor szoktam írni Messengeren, ha valami konkrétat akarok. Például olcsóbb Messengeren leszervezni egy találkozót, mint telefonálni ugyebár.


Akikkel szoktunk "szia mizu" szinten írni azok a külföldi ismerőseim, akikkel évek óta nem találkoztam. De ha szerzek külföldi ismerősöket, sajnos mindig az a tendencia, hogy egyre ritkábban beszélünk, majd soha többet...

2020. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok, haverokkal elmegyünk focizni, vagy plázába menni nézelődni.. meg szünetben, ha van elmegyünk gokartozni, vagy kakucsra meghajtani a járgányokat...
2020. jan. 19. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Én szoktam beszélgetni Messengeren, de általában én írok az embereknek. Mert amúgy nem érdeklem őket, a talikat lemondják és egyszavas válaszokat írnak.

Szóval ez van. Nem tudsz mit csinálni. Inkább találkozz az ismerőseiddel, ha tudsz.


16L

2020. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát találkozom velük, de nem nagyon telik értelmes beszélgetéssel semmi. Westendben annyi, hogy ez tetszik, emgvegyem szted? Kakucsringen meg autóversenyzésről megy a vita állandóan. kinek a kocsija a jobb.. Ott is elszórakozok és hazamegyek.
2020. jan. 19. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Legalább ennyit csináltok.


#3

2020. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem ez akkor változott meg amig nem talaltam igaz baratokat...

Ez igy lehet hogy rosszul vagy hulyen hangzik de elmondom hogy ertem:


Szoval mindig voltak barátaim, akikkel órákat tudtam beszélni, de sosem kerestek. Aztán új közegbe kerültem, és egyre több olyan embert találtam aki keresi a társaságom és mostmár a közeli barátaim jórésze ilyen. (elején csak egy ember, aztán elkezdtem kijárogatni vele, a haverjaival, velük is megbarátkoztam, kerestek, stb.)

És emiatt értékesebbnek is érzem magam, nekem sokat számít ha érdeklődnek felém (ezért szoktam én is).


Viszont lehet hogy ők, a haverjaid csak ilyenek simán, pl nővérem amikor Amerikába kiment, nem beszéltünk egy szót se, mert ő soha senkire nem ír rá, én vártam az időeltolódás miatt, és semmi. De aztán hazajött és kétszer annyi ideig be sem állt a szája.

2020. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!