Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszoltak sokan a...

Miért nem válaszoltak sokan a boldog karácsonyt kívánó üzenetemre?

Figyelt kérdés
Az emberek fele nem válaszolt, köztük több olyan is, akiket igazából is ismerek... Miért?
2016. dec. 25. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Mert idegesítőek ezek az üzenetek.

Én se válaszolok rájuk, nyálas jópofizás az egész.

Tiszteld meg a barátaid annyival, hogy vagy a legutolsó karácsony előtti találkozáskor SZEMÉLYESEN mondod el nekik, vagy egyáltalán nem.

Tényleg marha jó lehet, ha Karácsonykor 70-80 Boldog Karácsonyt! üzenetet kap az ember.

2016. dec. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az egyessel! Nem sok értelmét látom ezeknek az üziknek, mindenki Facen teleírja a falat, meg sms-ben küldi el, de felhívni már derogál sokszor a másikat vagy tényleg személyesen kívánni neki. Ezért is töröltem magam Facebookról tegnap, Karácsony alkalmával. :) Ráadásul, ha már írsz, akkor ne egy gagyi verset küldj el vagy egy Boldog Karácsonyt, hanem próbálj meg személyre szóló üzenetet írni. :)
2016. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Talán mert vannak olyanok, akik ilyenkor a szeretteikkel vannak és marhára tesznek a facebookra? :D

Meg most tényleg... annyira fontos ez?

2016. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akinek tehetem, személyesen mondom el. Van, akivel évek óta sms- ben szoktuk, kölcsönösen! De akinek, nem találom jobb elérhetőségét, kénytelen vagyok a neten. Bár én is kezdek leszokni róla. Kedves akar lenni az ember, éreztetni, hogy " törődik" a másikkal ... erre; valóban nem reagálnak..ünnepek után sem/ vagy le se 💩 - ják, és csak " ég az ember! "
2016. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!