Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Össz 2,5 órát aludtam éjszaka....

Össz 2,5 órát aludtam éjszaka. Nektek ilyen esetekben mi segit produktívan végigvinni a napot? Kávét szoktam inni.

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 06:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hideg vizes arcmosás, vagy csapj hideg vizet az arcodra. Garantált ébredés és pupilla tagulás. Zöld és fekete tea sokkalta jobb a kávé helyett, bár hosszabb ideig tart mire kifejtik hatásuk, de hosszabb ideig is tart hatásuk.
2020. dec. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén? Az alvás előtte. Ha nem vagy olyan típus, aki átlag 4 órát tud aludni, hanem kell a 8 óra, akkor 2,5 óra biztos nem elég a friss elméhez, de véleményem szerint senkinek sem, borzalmasan kevés. Ma próbálj időben elaludni, és aludd ki magad
2020. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!

Aludtam en volna többet is, de fél három óta fennvagyok :/

2020. dec. 1. 07:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Még soha nem ittam fekete/zöldteát, kipróbálom. Kiváncsi vagyok az ízére meg a hatására is.
2020. dec. 1. 07:31
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

4

Nem ittál még teát?

Mondjuk ilyent,azt nem hiszem..


[link]

2020. dec. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Redbullt szoktam inni.Nap folyamán meg próbálok kicsit pihenni.Pl.buszon kicsit aludni,vagy munkahelyen,ebédszünetben 10 percet meditálni...ja és egy kis multivitamin mindig jól jön
2020. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Én a következő nap még toppon szoktam lenni. Semmi bajom.

Este fáradok el hamarabb, de a korai lefekvés segítségével ugyebár többet alszom és közelebb kerülök ahhoz, hogy a 2,5 órás akció után kipihenjem magam.



Amúgy nekem a tea az életben nem segített, pedig olykor szoktam inni.

2020. dec. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Reggel arcmosás, egy csésze kávé és mehet a nap. Napközben sok folyadék, főleg víz, vagy zöldtea. Nem szabad elnyomni a szervezetet sok szemét, vagy nagyon zsíros kajával. Ki lehet bírni egy napot így. Ma este már feküdj le időben és aludd ki magad.
2020. dec. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok!! Eddig meglepően jól bírom. Az agyamnak nyolcig kell kitartania, utána pihenhet
2020. dec. 1. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!