Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb módszer...

Mi a leghatásosabb módszer depresszió leküzdésére?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen mindegy milyen típusú depresszió áll fenn és mi a kivalto ok, ha csak nem enyhe tüneteket produkálsz, bizony szükséges a terapia+gyogyszeres kezelés. Nem ördögtől valók az antidepresszánsok, visszaadhatják az életed. De ezt az egeszet szemelyesen a sajat orvosod tisztje lesz eldonteni.
2020. dec. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%
Magàny kerülése megelözés.
2020. dec. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Legyen célod
2020. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon egyetértek a 12-el!

Én a depresszió súlyos formáját éltem meg, évekig ki sem tettem a lábam a lakásból,(rokkantnyugdíjam volt) mindent elhanyagoltam, a környezetemet, magamat, leépítettem a népes baráti körömet, elvesztettem az örömre való képességemet és a "legszórakoztatóbb" tevékenységem a saját halálom megkoreografálása volt.

Elmentem orvoshoz, kaptam kegyszereket-vegyszereket, amiktől vagy elálmosodtam, vagy úgy belekevertek az agyamba, hogy éjjel vécére menet eltévedtem a saját lakásomban, majd beszorultam 2 szekrény közé és rám tört a pánikroham. A halálos ellenségemnek nem kívánom azt az időszakot!

Elhagytam a gyógyszereket és aztán egyszer úgy döntöttem, hogy lépni kell!

Vagy kinyírom magam, vagy kényszerítem magam, hogy emberek közé menjek.

Utóbbit választottam.

Lett egy 4, majd 6 órás állásom, ahol alkalmam volt beszélgetni, ez rengeteget segített. Majd lassan visszaépítettem a barátaim egy részét, szereztem újabbakat is és végül a lényeg, 10 éve élek párkapcsolatban.

2020. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Macska, szolárium.
2020. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!