Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb a perverzek...

Mi a leghatásosabb a perverzek ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is, a kérdés teljesen komoly! :D

Arról van szó, hogy az izomtömegnövelést tűztem ki célnak erre a nyárra, a közeli patak mellé járok futni.

Azt szeretem, ha már kevesen vannak és ''üres'' az utca (mentes a babakocsis anyukáktól, biciklisektől stb.), plusz utálom azt is, ha látnak mások szenvedni, ezért esténként járok, naplementekor futni.

De valahogy a perverzek is ekkor rajzanak, mint kiderült.

Futás közben nem egyszer bámultak meg, amit teljességgel nem értek.

Futok, veszettül izzadok-->kvázi büdös is vagyok, a legbénább ruhám van rajtam, a hajam kócos és mégis úgy néznek, mintha magát Aphroditét látnák. Aztán mikor csókokat dobálnak, cuppognak, kacsintgatnak, V-betűt formálnak az ujjukból és azon keresztül utánozzák az orális szexet, na, akkor rájövök, hogy csak simán perverzek. A kérdés az, hogy ilyen helyzetekben mi a teendő?

Én ekkor szeretek futni, a konditerem pénzkidobás lenne így nyáron, viszont ezek az emberek már tényleg az agyamra mennek.

Ha bemutatok nekik, az elég amatőr.

Mit mondjak, csináljak?

Ti, lányok, mit szólnátok be egy ilyen embernek?



2013. aug. 3. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Mi ezzel a baj? Inkább nevess rajtuk.
2013. aug. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb: a futás inkább szálkásításhoz jó.

A perverzeket úgy lehet kezelni, hogy nem veszel róluk tudomást. Nekem bevált. Dugd be a füled valami zenével, és amikor futsz, a futásra koncentrálj, ne arra, hogy mit csinálnak az emberek körülötted.

2013. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld ki a kora reggeli órákat. Az a tapasztalatom, hogy ilyenkor a perverzek még alszanak :)
2013. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindennapos dolog olyan mint mikor füttyögnek a melósok egy nő után az utcán. Nem kell törődni velük. Ha visszaszólsz csak örülnek neki ,hogy reakciót váltottak ki! Azért egy kis flakon gázsprayt jó ha viszel magaddal ,mert lehet egyszer beleszaladsz olyanba aki meg is akar fogdosni, megerőszakolni.
2013. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A bámulás az nem szabályellenes.


"V-betűt formálnak az ujjukból és azon keresztül utánozzák az orális szexet"


Ez viszont már szexuális zaklatás.


"Soha többet ne csinálja ezt, mert hívom a rendőrséget!"

- mondanám, ha ugyan nem állnék meg és hívnám fel őket azonnal!



Nyilván nem 30 ilyen ember van ott a környéken, hanem maximum 2-3. Ezért elég egyszer tenni ellenük valamit. Hányan vannak?

2013. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Visszafütyülnék,aztán elkezdenék kicsit gyorsítani XDDD
2013. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
És a rendőrség majd kijön a patakparti susnyába (oda se talál) azért mert valaki megvakarta az orrát? Mert kb ezt mondaná a "perverz" ha valami csoda folytán ki is jönne a rend őre. Bizonyíték tanú videó nélkül ? Ugyan, csak nevetség tárgya lenne. Nem lehet minden beszólóra rendőrt hívni.
2013. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7: Én rendszeresen kihívom a rendőrséget ennél enyhébb dolgokra is, és képzeld, kijönnek!

Egyszer arra jöttek ki, hogy a visszapillantónkat letörve találtuk!

Egyszer arra, hogy elfoglalták előlünk a rokiparkolóhelyet! Elkérték az illetők rendszámát, kocsitipusát, a helyet, időpontot!

Van jegyzőkönyv, ügyszám, nyomozás, ügy!

2013. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7: Egyébként ebben a szituban NEM az az érdekes, hogy kijönnek-e, hanem az illető látja, hogy nem hagyod magad, és van is erőd, bátorságod megvédeni magad, és nem marad büntetlen a cselekedete! Amíg annyiban hagyod, mi oka lenne abbahagyni??

Ahogy ha kiírod a lakásodra, hogy rendőrségre beszerelt riasztó van, kevés betörő lesz, aki megkockáztatja, hogy esetleg hazugság a kiírás!

2013. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Egyeske: bocs, biztos velem van a baj, de én nem tudok nevetni rajtuk. Inkább félelmetes, hogy egy kibeb*szott 45 perces kocogást nem tudok végigcsinálni ilyenek nélkül.

Ketteske: igazad van, csak elírtam véletlenül! Nem tudok fogalmazni. Szóval súlyzós edzéseket csinálok (2 és 1,5 kg-ossal), és néha emellett egyszerűen le KELL mennem.

Hármaska: jó 5let, de ilyenkor nyáron simán alszom 11-ig, plusz még amíg összekészülök, felöltözöm, stb... Nem érnék ki reggel. És akkor már világos van, meg meleg.

Négyeske: egyszer egy férfi biciklivel elhajtott mellettem és közben megfogta a mellemet. Akkor azért eléggé megijedtem, elkeseredtem. De a futni akarás fölülmúlta!

Ötöske: Nem sokan vannak. Vagyis ez úgy megy, hogy futok és aki elmegy mellettem biciklivel az visszanéz, és csinálja azt az orálszex dolgot. Meg néha fiatalok (ittasak vagy sem) gangelnek az út mellett, és míg nincsenek ott a lányok vagy nem tudom kire várnak, addig lazán beszólogatnak, fütyülnek és társai.

Odafelé naplemente van, visszafelé pedig közepesen sötét. Különben minden ki van világítva, csak van egy kerékpárút is. Tehát nem tudhatom, hogyha nekiállok ott kamerázni a telefonommal a sötétben, akkor látszódik-e majd az illető feje. Az is lehet, hogy az ország másik pontján lakik és soha többet nem látni arra.

2013. aug. 4. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!